راهنمای مبتدیان برای استقرار برنامه Spring Boot به Azure App Service

 عکس پروفایل نویسنده

dhruveshpatelDhruvesh Patel

Cloud Solution Architect و Cloud-native ، دستیار توسعه دهنده باطن < div class = "SocialLinks-sc-1bbo2b4-0 Follow__Layout-sc-12l5d2g-0 dcgsMq"> نماد اجتماعی LinkedIn  github social icon

اگر در حال ساخت یک برنامه بوت بهار جاوا هستید اما برای استقرار برنامه در Azure Cloud تلاش می کنید ، این پست وبلاگ برای شما. این معرفی مختصری از برنامه Azure App و برنامه های سرویس برنامه و یک راهنمای گام به گام برای استقرار برنامه Java boot based در سرویس Azure App است.

Azure App Service چیست؟

Azure App Service یک بستر نرم افزاری به عنوان سرویس ارائه شده از Microsoft Azure Cloud است که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا بر ایجاد ویژگی های جدید کسب و کار تمرکز کنند و نگران اجرای و مدیریت زمینه های اصلی نباشند. زیر ساخت. پارچه خدمات لاجوردی جادوی اساسی را برای برنامه اپلیکیشن فراهم می کند ، از جمله همه چیزهای خوب همراه با ابر – مقیاس بندی ، در دسترس بودن و افزونگی.

1) زمان سریعتر برای بازار برای رقابت در نوآوری مدرن و ایجاد اختلال در تحول دیجیتال مدرن

2) اسلات های استقرار برنامه های زنده با نام میزبان خود هستند. محتوای برنامه و عناصر پیکربندی را می توان بین دو اسلات استقرار ، از جمله اسلات تولید ، جابجا کرد. اجازه می دهد تا قبل از انتقال به مرحله تولید ، مرحله آزمایش را آزمایش کنید و سپس مرحله بندی را بدون هزینه اضافی انجام دهید

3) امنیت در برنامه سرویس ادغام شده است – امنیت لایه ای مانند احراز هویت چند عاملی (MFA) و سایر ویژگی های امنیتی مانند احراز هویت را ارائه می دهد.

برنامه خدمات برنامه:

برنامه خدمات برنامه مانند ظرفی است که برنامه های وب شما در آن اجرا می شود. این برای تعیین منابع محاسباتی (CPU ، RAM ، حافظه پنهان ، فضای دیسک و غیره) موجود برای برنامه شما استفاده می شود.

تصویر ThefFollowing مقایسه برنامه های مختلف سرویس برنامه مانند رایگان / مشترک ، مبانی ، استاندارد ، پرمیوم و جدا شده و قیمت آنها را نشان می دهد.

افزونه Maven برای سرویس برنامه Azure:

افزونه Maven برای برنامه Azure به توسعه دهندگان Java کمک می کند تا بتوانند از این طریق استقرار پیدا کنند پروژه های Maven به Azure App Service.

پیش نیازها قبل از استفاده از این افزونه maven ،

1) Azure CLI را نصب کنید (به لینک مراجعه کنید – https://docs.microsoft.com/en-us/cli/azure/install-azure-cli؟view = لاجوردی-جدیدترین)

2) با استفاده از دستور زیر وارد Azure Portal شوید.

az log ورود به سیستم برنامه Spring Boot (مبتنی بر جاوا) به سرویس Azure App:

پس از انجام مراحل قبل ،

1) با استفاده از IDE (Eclipse / IntelliJ) برای پروژه Spring boot maven ، پلاگین azure maven را در پرونده pom.xml اضافه کنید.

پیکربندی معمول افزونه Azure Maven برای برنامه راه اندازی بهاره مبتنی بر جاوا به شرح زیر است (شما می توانید یک برنامه وب Azure وب را انتخاب کنید یا یک برنامه جدید را در سریع ایجاد کنید. زیر قطعه برای با استفاده از برنامه موجود برنامه خدمات و سرویس برنامه).

2) برنامه Java خود را با استفاده از دستور زیر در Azure مستقر کنید mvn بسته azure-webapp : deploy

3) سرانجام ، به Azure Portal -> Resource Group -> App Service بروید که برای استقرار برنامه جاوا و بررسی برنامه در حال اجرا استفاده شده است.

نتیجه گیری

Azure App Service بستر کاملاً مدیریت شده ای را برای ساخت ، استقرار و مقیاس گذاری برنامه های وب شما فراهم می کند – Platform-as-a-Service. این به سرعت سرعت استقرار برنامه جاوا مبتنی بر Spring boot در Azure App Service را تسریع می کند.

کدگذاری مبارک!

لطفاً نظرات / نظرات خود را پسندیده ، به اشتراک بگذارید و در مورد آنها نظر دهید

سلب مسئولیت – این پست نظر شخصی من است و منعکس کننده نظرات هیچ یک از کارفرمایان گذشته یا حال یا آینده من نیست. < p class = "paragraf"> همچنین در: https://dev.to/dhruvesh_patel/how-to-deploy-spring-boot-app-to-azure-app-service-3259