مبتدی در Front-End؟ React ، Angular یا Vue

را فرا نگیرید

yahyajamaladineYahya jamaldine

توسعه دهنده جلویی / من مطالب تصادفی را در Meduim می نویسم
https://medium.com/@yahya_

در مراحل اول به عنوان برنامه نویس ، مردم واقعاً راه خود را برای یافتن علاقه خود از دست می دهند و دائماً س themالات زیادی از خود می پرسند مانند: چه چیزی باید یاد بگیرم؟ شاید توسعه وب جلویی ، یا شاید محاسبات ابری ، مهندسی یادگیری ماشین برای من بهتر باشد ، توسعه وب پیشرفته یکی از مواردی است که برای من انتخاب شده است.

با این حال وقتی صحبت از جذاب ترین زمینه “توسعه وب جلویی” می شود ، مردم واقعاً تحت تأثیر نحوه صحبت همه در مورد این زمینه قرار می گیرند ، چگونه می گویند: شما به هیچ ریاضیاتی احتیاج ندارید ، هیچ پیچیدگی ای وجود ندارد فقط به برخی از HTML های CSS و جاوا اسکریپت و شما برای این کار آینده آماده هستید “، به علاوه این واقعیت که یادگیری و درک آن در نگاه اول آسان به نظر می رسد.

به عنوان یک فرد جدید در توسعه خط مقدم با برخی اصول در HTML ، CSS ، Javascript اولین چیزی که در گروه های فیس بوک یا توییتر می شنوید “ شما تازه هستید !! هاپ بهتر است React ، Vue یا Angular را یاد بگیرید “ و چون در اطراف آن هیاهوی زیادی وجود دارد ، به علاوه محبوبیت آن نیز بسیار زیاد است ، و اینکه چگونه در بین پروژه های خیره کننده و مخازن در Github با سایر جلوی ها قرار دارد / ابزارهای UI یا جعبه ابزار و فناوری هایی مانند Bootstrap و Flutter ، بنابراین شما در دام شروع React یا Vue ، Angular بدون هیچ دانش قبلی یا پیشرفته ای در Javascript شکست می خورید.

هنگام عدم موفقیت در دام شروع مسیری در چارچوب یا کتابخانه بدون دانش قبلی یا پیشرفته به زبانی که برای ساخت آن چارچوب / کتابخانه استفاده شده است.

به عنوان مثال React.js ، اول از همه ، شما به دنبال یک کتاب ، دوره Udemy ، Pluralsight یا شاید یک آموزش رایگان در Youtube در مورد React باشید ، در مورد کتاب ، با فرض اینکه عجله دارید مانند یکی از مبتدیان یکی از کارهایی که ممکن است انجام دهید این است که از پیش شرط ها صرف نظر کنید یا معرفی کتاب ها ، بنابراین شما فقط با فصل اول شروع می کنید بیایید بگوییم چگونه نوشتن “سلام کرم برنامه d ”! و ناگهان از چیزی شبیه به این شوکه می شوید (بدون هیچ گونه توضیحی برای برجسته سازی):

“استفاده سخت” ؛
var سلام = React.createClass ({ ارائه : تابع ( ) { Return React.createElement ( “h1” ، null ، “سلام به جهان!” )؛ } ، }) var div = سند .getElementById ( “سلام” )؛ ReactDOM.render (React.createElement (سلام) ، div) ؛

توجه:

من در اینجا در مورد افرادی صحبت می کنم که هیچ آشنایی با نوشتن کد به عبارتی دیگر که تازه سفر خود را در Javascript. در صورتی که مانند هزاران نگرانی مبتدی در خارج از کشور هستید که با مشکلی زیادی روبرو نیستند یا سعی در یادگیری چیزهای جدید حتی یادگیری در مورد الگوریتم های پیچیده ندارند ، یا ممکن است مدیریت دولتی در فلاتر مانع ادامه کار شما شود راه. شما ممکن است به عنوان یک مبتدی بدون هیچ دانش قبلی به زبانی که برای ساخت آن کتابخانه استفاده شده است ، یک چارچوب / کتابخانه را بیاموزید حتی ممکن است یک کار را انجام دهید اما من قول می دهم هنگام تلاش برای ساختن چیزی با ساده ترین کارها مبارزه کنید. من هستم اینجا نیست تا شما را بترساند برخی از کلمات را ذکر کرده ام که ممکن است برای شما عجیب به نظر برسد من در پایان مقاله منبع را در اختیار شما قرار می دهم تا بتوانید ایده کوچکی درباره آنچه دیده اید بدست آورید.

برای فرار از آن دام که ممکن است به طور تصادفی یک توسعه دهنده جدید جلویی خراب شود ، می روم برای اینکه قبل از شروع سفر خود با چارچوب fron-tend به شما مشاوره بدهد ، و علاوه بر این ، من نکاتی را ارائه می دهم که به شما کمک می کند به عنوان یک مبتدی یا حتی اگر کسی هستید که می خواهد آن خلا gap را در جبهه پر کند:

بنوشید ، بخورید و نفس بکشید Javascript Html & CSS

به عنوان یک توسعه دهنده جلویی قبل از تلاش برای یادگیری هرگونه معروفیت جلویی ، اول از همه ، حداقل باید داشته باشید یک زمینه قوی در:

1.Html (HyperText Markup Language):

بنابراین می توانید یک ساختار صفحه Html خود را ، همانطور که می توانید در مورد html معنایی بیاموزید ، حتی توسعه دهندگان وب باسابقه هنوز چیزهای مختلف را هر روز در بررسی HTML WSC (کنسرسیوم شبکه جهانی وب) Html5 فرا می گیرند تا ببینند من در مورد چه چیزی صحبت می کنم. = “paragraf”> 2.CSS (شیوه نامه های آبشار):

برای استایل دادن به صفحه شما در صورت قرار گرفتن ، به ابزاری کاملاً سخت و پیچیده تبدیل می شود برای ایجاد یک انیمیشن مفید و انجام برخی موارد ترفندهای عظیم CSS بنابراین سعی کنید CSS پیشرفته را بیاموزید که صدها آموزش در اینجا در انتظار شماست ، سعی کنید به CSS Grid ، Flex box و Transition تسلط پیدا کنید ، منظور من این است که شما قدرت این ابزار را نمی دانید ، شاید باور نکنید اما من در پادکست شنیده اید که حتی می توانید یک موتور جستجو با CSS ایجاد کنید و موارد دیگری که من دیده ام مانند: تصویرگری ، انیمیشن سه بعدی و چیزهای جذاب دیگر.

3.Javascript

سرانجام Javascript ، یک زبان برنامه نویسی برای افزودن حس زندگی به وب سایت یا یک برنامه وب خاص ، یادگیری آن در ابتدا بسیار آسان به نظر می رسد ، اما هنگامی که وارد هسته اصلی زبان می شوید ، احساس “یادگیری این کار غیرممکن است” را به شما القا می کند ، بنابراین کاملاً تلاش نکنید و سعی کنید یاد بگیرید که چگونه از انتخابگرهای عمیق و روش استفاده از DOM استفاده کنید ، سعی کنید یاد بگیرید ماژول ، Javascipt Asynchronous و با دانش پیشرفته در مورد کلاس ها و عملکرد در OOP ، مغز خود را تیز کنید ، این تنها راه شما برای تبدیل شدن به یک واکنش عالی است توسعه دهنده.

نکاتی ممکن است در جاده پیش رویتان به شما کمک کند:

Git and Git :

پیگیری تغییرات در پروژه شما مفید است ، به علاوه اشتراک کد شما با جهان خارج ، به معنای واقعی کلمه برای هر برنامه نویسی مهم است (حتی غیر برنامه نویسان نیز از آن استفاده می کنند این روزها).

نوع نوشتاری:

ایجاد شده توسط مایکروسافت ، افزودن حس نوع به کد javascript و قدرت کلاسها و رابط کاربری در حروفچینی به شما کمک می کند.

ساختارهای داده ، الگوریتم ، الگوی طراحی ، حل مسئله:

درک ساختار داده ها ، الگوی طراحی و توسعه توانایی حل مشکلات ، شما را در کنار توسعه دهندگان عالی قرار می دهد.

طراحی UI / UX

من می دانم که این کار طراح است اما به دست آوردن و کسب دانش در مورد طراحی UI / UX توسعه مشتری شما را بهبود می بخشد و ارتباط بهتری با طراح ایجاد می کند.

< / strong> + Babeljs

وقتی نوبت به تغییر کد javascript می رسد تا بتواند با مرورگرهای قدیمی سازگار باشد ، Babeljs به معنای واقعی راهنمای شما برای انجام این کار است < / p>

خط فرمان + مدیران بسته:

یادگیری درباره خط فرمان در سیستم عملیاتی شما بسیار مفید است ، خصوصاً هنگامی که قصد نصب یک نرم افزار یا تعامل عمیق با سیستم خود را دارید ، بدون اینکه مدیران بسته مانند Yarn و Npm را از دست بدهید.

ابزارهای توسعه دهنده Brower

این یکی به شما کمک می کند صفحه وب خود را ویرایش کرده و با افزایش آن علاوه بر این ابزار دوست شما در جاده deb خواهد بود زشت است ، بیشتر توسعه دهندگان (از جمله من) سفر خود را صرف رفع اشکال حتی کد نویسی کردند.

منبع:

سرانجام

همانطور که مشاهده کردید نوشیدن ، غذا خوردن و تنفس از نکات ضروری برای زنده ماندن یک انسان است (لطفاً دیگر هیچ فلسفه ای وجود ندارد) بنابراین شما برای زنده ماندن به عنوان یک توسعه دهنده جلویی باید این سه فناوری را بخورید ، بنوشید و نفس بکشید ، با این حال مرورگر به این فناوری ها اعتماد می کند تا بتواند با شما صحبت کند و با شما تعامل داشته باشد. نشان دادن آنها باعث می شود که حرفه شما قابل اندازه گیری باشد.

همچنین در اینجا منتشر شده است. از شما برای خواندن تشکر می کنم.