$BEER، Memecoin جدید مبتنی بر Solana، پیش فروش 30000 SOL را در این هفته تکمیل کرد

**ویکتوریا، سیشل، 22 مه 2024/Chainwire/–**طلای مایع، $BEER، در دو هفته گذشته به بیشترین بحث در سولانا تبدیل شده است. $BEER به روندهای توییتر در سراسر اروپا و آسیا افزایش یافته است و دوستداران آبجو در سراسر جهان را مجذوب خود کرده است.

پس از جمع آوری یک جامعه باورنکردنی از بیش از 300000 دنبال کننده در توییتر، تلگرام و اینستاگرام تنها در چند روز، Beercoin پیش فروش گسترده ای را با سقف 30،000 دلار SOL، معادل 5 میلیون دلار راه اندازی کرد. این هدف در زمان رکورد به دست آمد. شرکت‌کنندگان پیش‌فروشی که قبل از علامت 3 میلیون دلاری به آن ملحق شده‌اند، 20% پاداش در $BEER دریافت خواهند کرد، در حالی که افرادی که قبل از علامت 5 میلیون دلاری وارد شده‌اند، 15% پاداش دریافت خواهند کرد.

با پایان یافتن پیش فروش، تیم Beercoin در حال برنامه ریزی برای لیست $BEER در Raydium و سایر DEX ها در روزهای آینده است. همچنین، این تیم از قبل یک کمپین بازاریابی گسترده را برای دارندگان و مروجین $ BEER با جوایزی مانند سفر با جت خصوصی به Oktoberfest و تسلا CyberTruck کاملاً جدید با آبجو اعلام کرده است.

$BEER قصد دارد وارد لیگ غول های صنعت مانند $PEPE، $WIF و $FLOKI شود که اکنون با میلیاردها ارزش بازار در صدر نمودارهای memecoin تسلط دارند. برای کسانی که پیش فروش را از دست دادند، فرصت های زیادی برای خرید $BEER وجود خواهد داشت. کاربران می توانند با دنبال کردن مطالب به روز شوند…

Source link