Midnight Fight Express اضافه می کند که Xbox Friends & Family نزدیک می شود

در حالی که ایکس باکس در آوردن بازی های جدید و مرتبط به Xbox Game Pass عالی است، ما شاهد عرضه های زیادی در روز اول نیستیم. این هفته تغییر می کند. ایکس باکس در حال انتشار چندین نسخه کاملاً مستقل است که به صورت مستقل برای بازی‌ها طراحی شده‌اند. علاوه بر این، نگاهی گذرا به نام تجاری جدید Xbox Friends & Family می اندازیم.

پهنای باند نگاه هفتگی 9to5Google به بازار بازی های ابری فراتر از پلتفرم Stadia خود گوگل است. هر جمعه، ما به بزرگترین اخبار مربوط به خدماتی مانند Nvidia GeForce Now، Amazon Luna، PlayStation Now، و Xbox Game Pass نگاهی می اندازیم. هر هفته برگردید، و فراموش نکنید که چک کنید Stadia Changelog، جمع بندی هفتگی ما از همه چیز جدید در Stadia.

ایکس باکس چندین عنوان تازه را به ارمغان می آورد

از بین هر دسته بندی بازی های موجود، بازی های مستقل حس متفاوتی به آنها دارند. آنها از برخی جهات کمی بهتر به زندگی می آیند و کمی قلب بیشتری نسبت به دیگران دارند. Xbox با 6 عنوان جدید Humble Games این احساس را دوچندان کرده است.

Midnight Fight Express در این لیست گنجانده شده است که یک جنگجوی رنگارنگ است که شما را در دنیای اموات جنایتکار قرار می دهد. شما می توانید به عنوان یکی از اعضای سابق آن زندگی بازی کنید و چشم خود را به توقف یک تصرف خصمانه معطوف کنید.

بازی Midnight Fight Express هم‌اکنون در Game Pass Ultimate در دسترس است، مانند بقیه بازی‌های Humble این هفته:

  • ماشین های ماه
  • آهنگ شبح
  • گیتار بی نهایت
  • خائن
  • علامت داد

در ابتدای ماه، اخباری مبنی بر اینکه ایکس باکس در حال کار بر روی یک برنامه اشتراک گذاری بازی برای دوستان و خانواده است، پوشش دادیم. این طرح به دیگران اجازه می‌دهد تا بازی‌های Xbox Game Pass و Game Pass Ultimate شما را بازی کنند و در عین حال کمی در هزینه شما صرفه‌جویی کنند. این ویژگی جدید در حال حاضر در ایرلند و کلمبیا در حال آزمایش است، اگرچه ممکن است در سال جاری شاهد انتقال آن به ایالات متحده باشیم.

در حالی که هیچ برنامه مشخصی وجود ندارد – که ما می دانیم – به نظر می رسد ایکس باکس به این هدف نزدیک تر می شود. در هفته گذشته، یکی از کاربران در توییتر برندی رسمی برای طرح جدید Xbox Friends & Family منتشر کرد. در حالی که آن را نمی توان زیاد یا حتی خیلی هیجان زده کرد، به طور بالقوه به تاریخ انتشار نزدیک تر برای بازیکنان و مشترکین اشاره می کند.

GeForce Now خط تولید سپتامبر را به ارمغان می آورد

GeForce Now با یک کیسه پر از بازی – به طور دقیق 22 – به سپتامبر می رود. از میان این بازی‌ها، تعداد کمی از آن‌ها نسخه‌های روزانه هستند که GeForce Now را در صدر عنوان‌های جدید در فضای ابری نگه می‌دارد.

این هفته، GeForce Now، Steelrising، یک بازی اکشن-RPG مستقر در فرانسه را ارائه می‌کند که شما را به گذشته‌ای تاریخی متفاوت می‌برد. پادشاه لوئیس شانزدهم در حال خشم است و کنترل ارتش مکانیکی خود را در دست دارد. Aegis – شخصیت شما – وظیفه دارد او را پایین بیاورد.

علاوه بر Steelrising، GFN موارد بیشتری را برای انتخاب در سپتامبر به ارمغان می آورد. این هفته، می توانید این عناوین را شروع کنید:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: