مایکروسافت در حال آزمایش طرح خانواده جدید Xbox Game Pass است

این هفته یک هفته بسیار سنگین است که در آن بازی های بیشتری به ابر ارسال می شوند و شرکت های بزرگی مانند مایکروسافت شروع به آزمایش ویژگی های جدید می کنند. از امروز، بازیکنان ایرلند و کلمبیا می‌توانند ویژگی جدیدی را آزمایش کنند که به دوستان و خانواده اجازه می‌دهد مزایای Xbox Game Pass خود را به اشتراک بگذارند.

طرح خانوادگی Xbox Game Pass

ایکس باکس یکی از بهترین مجموعه‌های بازی ابری را دارد. شما هر ماه یک هزینه ثابت پرداخت می کنید و به هزاران بازی مختلف دسترسی پیدا می کنید که می توانید در هر زمان و هر مکان بازی کنید. علاوه بر این، به بازی های ذخیره شده محلی نیز دسترسی خواهید داشت. در کل، این یک برد-برد است.

برای شیرین‌تر کردن این معامله، ایکس‌باکس در حال آزمایش یک ویژگی جدید در دسترس‌پذیری محدود است که به کاربران اجازه می‌دهد تا حساب کاربری Xbox Game Pass خود را با دیگران به اشتراک بگذارند، شبیه به طرح خانواده. جزئیات Xbox مبنی بر اینکه حداکثر چهار نفر می‌توانند با دسترسی خودشان به تعداد زیادی از بازی‌های موجود به اشتراک شما اضافه شوند.

همانطور که گفته شد، این ویژگی در دسترس بسیار محدود است. از امروز، فقط کاربران در کلمبیا و ایرلند می توانند این ویژگی را آزمایش کنند. علاوه بر این، آنها باید عضو «Xbox Game Pass – Insider Preview» باشند، که فقط به یک سوئیچ اشتراک نیاز دارد. کسانی که می خواهند از Xbox Game Pass Ultimate ارتقاء دهند، می توانند این کار را انجام دهند و همان زمان باقی مانده از برنامه قدیمی را دریافت کنند. به عبارت دیگر، دوره پرداخت عضویت شما بازنشانی نمی شود.

در مورد کسانی که می خواهند در این مرحله آزمایشی به طرح خانواده شما بپیوندند، چند شرط وجود دارد. اول، آنها باید در طول این عرضه در کلمبیا یا ایرلند اقامت داشته باشند. دوم، به نظر می‌رسد برای پیوستن به طرح اشتراک‌گذاری خانواده، باید اشتراک فعلی خود را لغو کنند. طبق گفته Xbox، ملحق شدن به یک برنامه fimaly با اشتراک فعال باعث ایجاد مشکلاتی در مراحل اولیه این ویژگی می شود.

تبدیل برای اعضای گروه دعوت شده در دسترس نیست. قبل از پیوستن به یک گروه، یک عضو گروه می‌تواند اشتراک موجود خود را لغو کند یا صبر کند تا منقضی شود. اگر آنها یک حساب مایکروسافت ندارند، دوستان و خانواده دعوت شده باید یک حساب کاربری جدید مایکروسافت ایجاد کنند و با آن وارد شوند تا شرکت کنند.

مجموعه ایکس باکس برای این هفته

علاوه بر آن ویژگی آزمایشی جدید و هیجان انگیز، ایکس باکس چندین عنوان جدید را نیز در این هفته برای Xbox Game Pass Ultimate آورده است، از جمله Ghost Recon Wildlands. Ghost Recon Wildlands یک بازی تیراندازی سوم شخص جهان باز است که شما را در منظره ای عظیم قرار می دهد. وظیفه شما این است که با کارتل سانتا بلانکا مقابله کنید و بولیوی را آزاد کنید.

لیست بازی های این هفته که در این هفته عرضه می شوند به شرح زیر است:

  • Ghost Recon Wildlands
  • مسابقه طلایی توربو
  • پردیس دو نقطه ای
  • شبیه ساز آشپزی

طبق وعده داده شده، غروب در آمازون لونا فرود می آید

هفته گذشته، آمازون لونا تعداد زیادی بازی را برای چندین کانال در سراسر پلتفرم خود اعلام کرد. یکی از آن بازی ها Dusk بود – عنوانی بازگشتی در کانال Retro Channel Luna.

اکنون، Dusk به طور کامل برای بازی در آمازون لونا در دسترس است. در مورد بقیه عناوین وعده داده شده، ما نسبتاً مطمئن هستیم که آنها ظرف چند هفته آینده ظاهر خواهند شد.

GeForce Now در هفته اول آگوست بزرگ می شود

GeForce Now عادت بسیار سالمی دارد که یک کوه مطلق از بازی ها را در هفته اول ماه اعلام می کند. این هفته فرقی نمی کند. GeForce Now انویدیا در این ماه 38 عنوان را به سرورهای خود می آورد که اکنون 13 عنوان در دسترس است.

لیست بازی‌هایی که این هفته برای GeForce Now عرضه می‌شوند در اینجا آمده است:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: