GeForce Now تندر را با رامبلورس به ارمغان می آورد

GeForce Now نسخه یک روزه را برای سرویس ابری به نام Rumbleverse ارائه می‌کند، یک بازی سلطنتی نبرد با کمی تغییر. علاوه بر این، Worms Crazy Golf سرانجام در آمازون لونا در دسترس قرار گرفت.

پهنای باند نگاه هفتگی 9to5Google به بازار بازی های ابری فراتر از پلتفرم Stadia خود گوگل است. هر جمعه، ما به بزرگترین اخبار مربوط به خدماتی مانند Nvidia GeForce Now، Amazon Luna، PlayStation Now، و Xbox Game Pass نگاهی می اندازیم. هر هفته برگردید، و فراموش نکنید که چک کنید Stadia Changelog، جمع بندی هفتگی ما از همه چیز جدید در Stadia.

رامبلورس در GeForce Now

GeForce Now این هفته یک ترکیب بسیار جالب دارد، از جمله یک بازی جدید از انتشارات Epic Games که نکات زیادی را از Fortnite گرفته است. این بازی جدید رامبلورس نام دارد و بازی بتل رویال را با مبارزات غوغا به شیوه ای بسیار مسخره ترکیب می کند.

رامبلورس به جای دویدن در اطراف یک زمین بازی بزرگ و تلاش برای یافتن سلاح‌های دوردار و به خطر انداختن آن‌ها تا زمانی که کسی را در فضای باز بیرون می‌بیند، به دنبال دیگران می‌گردید تا آنها را دست به دست کنید. هنوز اسلحه‌هایی وجود دارد – تابلوهای ایست، چوب‌های بیسبال و مانند آن – که می‌توانید روز مردم را با آن‌ها خراب کنید، اما باید آماده باشید که پایین بیایید و کثیف شوید. Rumbleverse یک نسخه یک روزه در GeForce Now است، به این معنی که پس از دریافت آن از Epic Games، می‌توانید آن را در فضای ابری در GFN بازی کنید.

علاوه بر Rumbleverse، چند بازی دیگر از GeForce Now وجود دارد که قابل ذکر است:

Worms Crazy Golf در آمازون لونا

چند هفته پیش، آمازون لونا لیست بازی های این ماه را با بازی هایی مانند Dusk و Worms Crazy Golf اعلام کرد، اما بدون تاریخ عرضه. خوب، Dusk هفته گذشته به Luna آمد و این هفته Worms Crazy Golf را به ارمغان می آورد.

در سبک کلاسیک Worms، Worms Crazy Golf یک پیچ و تاب بسیار شوم دارد – در هر گوشه ای خشونت وجود دارد، با انفجارها و شکست هایی که شما را از بازی خود منحرف می کند. Worms Crazy Golf یک افزونه سرگرم کننده به کانال خانوادگی آمازون لونا است. این بازی اکنون برای بازی در دسترس است.

بوستروئید نورثگارد را دریافت می کند

Boosteroid یکی از خدمات استریم بازی کمتر شناخته شده، به ویژه در ایالات متحده است. البته این بدان معنا نیست که این سرویس چیزی برای ارائه ندارد. در واقع، برخی از بازی‌های سخت یافتنی را برای استریم در خود جای داده است.

علاوه بر این، Boosteroid این هفته یک پیشنهاد سرگرم کننده دارد – Northgard. Northgard یک بازی است که در شمال دوره وایکینگ ها اتفاق می افتد. این بازی در مورد ادعای خود در مورد زمین، قایقرانی با کشتی های اکتشافی و شکست دادن تهدیدهایی است که شما را از ادعا و استقرار Northgard باز می دارد. Northgard اکنون برای بازی در Boosteroid در دسترس است.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: