پهنای باند: بازی Far Cry 5 با بازی Xbox Game Pass، Boosteroid The Quarry را اضافه می کند

گزینه‌های بازی برای بازی‌های ابری دیگر از راه نمی‌رسند. Xbox در حال اضافه کردن چند عنوان بزرگ است و Boosteroid اولین بازی خود را از زمان گسترش رسمی به ایالات متحده اضافه می‌کند. ناگفته نماند که GeForce Now عناوین بیشتری دارد که کاربران می توانند در این هفته به آن ها بپردازند.

پهنای باند نگاه هفتگی 9to5Google به بازار بازی های ابری فراتر از پلتفرم Stadia خود گوگل است. هر جمعه، ما به بزرگ‌ترین اخبار مربوط به سرویس‌هایی مانند Nvidia GeForce Now، Amazon Luna، PlayStation Now، و Xbox Game Pass نگاهی می‌اندازیم. هر هفته برگردید، و فراموش نکنید که چک کنید Stadia Changelog، جمع بندی هفتگی ما از همه چیز جدید در Stadia.

Far Cry 5 و بیشتر در Xbox Game Pass

Xbox Game Pass اخیراً آن را از بین برده است و عناوین مورد انتظار را به صحنه بازی های ابری آورده است. در ابتدای جولای می توانید بازی کنید Far Cry 5 با شکوه تمام در Xbox Game Pass و Game Pass Ultimate. از Hope County، مونتانا عبور کنید و Eden’s Gate را که فرقه ای به رهبری جوزف سید است را از بین ببرید.

اگر Far Cry 5 بهت نمیاد سه گانه Shadowrun ممکن است کمی بیشتر علاقه شما را برانگیزد. این بازی RPG رومیزی تبدیل شده 3 عنوان را در یک ماجراجویی ترکیب می کند. علاوه بر این، جهنم: Bladepoint در تاریخ 23 ژوئن برای Xbox Game Pass Ultimate عرضه خواهد شد. در نبردهای حداکثر 60 نفره که در آن هنرهای رزمی برتر است، با سایر کاربران مقابله کنید.

بوستروئید The Quarry را اضافه می کند

تنها چند هفته پیش، Boosteroid گسترش خود را به ایالات متحده با سرورهایی که بازیکنان را در سراسر ایالات مجاور به ابر متصل می کند، اعلام کرد. این هفته سرویس استریم بازی یک بازی جدید را معرفی کرد – معدن – با Boosteroid راه اندازی خواهد شد. معدن یک بازی ترسناک است که صحنه را در بین هشت مشاور کمپ تابستانی تنظیم می کند. در یک داستان انفرادی یا با شش بازیکن دیگر بازی کنید و تصمیماتی بگیرید که به ناچار شما را آزار می دهد.

GeForce Now عناوین جدیدی را عرضه می کند

البته، بدون تعداد زیادی از بازی‌های GeForce که این هفته در دسترس است، مقاله پهنای باند نخواهد بود. همراه با DLC توسعه به باغ وحش سیاره و اضافه شدن از Genshin Impact، چند بازی خوب برای مشترکین GFN وجود دارد:

بازی بومی در Chromebook؟

در ماه‌های اخیر، ظاهراً گوگل تأکید زیادی بر «کروم‌بوک‌های بازی» دارد. این کروم‌بوک‌ها به هیچ روش سنتی که ما معمولاً لپ‌تاپ‌های بازی را در نظر می‌گیریم، تقویت نمی‌شوند. در عوض، این کروم بوک ها به طور خاص برای پخش جریانی بازی ساخته شده اند.

ما تأیید کرده‌ایم که برخی از این کروم‌بوک‌ها دارای یک مجموعه برنامه خاص هستند که به آماده بودن برای بازی اختصاص داده شده است. به عنوان مثال، یکی از اپلیکیشن‌های یافت شده «پلتفرم شریک بازی ابری» نام دارد که میانبر NVIDIA GeForce Now است. این یک یافته جالب است، به خصوص با توجه به اینکه Stadia توسط گوگل اداره می شود و یکی از رقبای مستقیم GeForce Now است. برای اضافه کردن، ChromeOS یک برنامه Explore به‌روزرسانی را در خود جای می‌دهد که به شما امکان می‌دهد عناوین جدید را پیدا کرده و پخش کنید. این توسعه مطمئناً چیزی است که ما هیجان زده هستیم تا با گذشت زمان بیشتر در مورد آن بیاموزیم.

در کل، هفته خوبی برای بازی های ابری به نظر می رسد. ایکس باکس با عناوین جدید و قدیمی آن را می کشد و Boosteroid نام خود را در ایالت ها می سازد که هر هفته را به هفته خوبی تبدیل می کند.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: