Deathloop به Xbox Game Pass می آید

این هفته، Deathloop به Xbox Game Pass آمد. با این کار، Xbox Game Pass و GeForce Now پس از عرضه در Logitech G Cloud آماده بازی خواهند بود. G Cloud یک دستگاه بازی ابری مستقل با باتری دیوانه کننده است، اگرچه قیمت بالایی دارد.

Xbox Game Pass Deathloop دریافت می کند

به صورت هفتگی، معمولاً شاهد ورود چندین بازی به Xbox Game Pass هستیم. هفته گذشته، Assassin’s Creed Odyssey را به لیست رو به رشد عناوین قابل بازی در فضای ابری اضافه کردیم.

این هفته، Xbox دارای Deathloop است، یک ماجراجویی ذهنی که در آن در Blackreef زندگی می‌کنید، جزیره‌ای بدون قانون. این بازی در مورد چندین بار تلاش است، از این رو نام آن است. وظیفه شما این است که هشت هدف را در اطراف جزیره بردارید و برای همیشه به آن چرخه پایان دهید.

البته Deathloop آماده بازی با Xbox Game Pass Ultimate است. همانند سایر عناوین Xbox Game Pass Ultimate، به نظر می‌رسد این سرویس در این هفته بی‌صدا باشد.

GeForce Now پورتال را با RTX معرفی کرد

برای نشان دادن توانایی‌های GeForce Now NVIDIA، پروژه جدیدی به نام «Portal with RTX» در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. در این نسخه جدید از بازی کلاسیک، هر صحنه و سطح با جدیدترین فناوری گرافیکی موجود در جهان دوباره تصور می شود. با RTX، بازیکنان می‌توانند پورتال را با مناطق ردیابی پرتو و بافت‌های جدید با وضوح بالا تجربه کنند.

افزودنی جدید یک DLC رایگان برای دارندگان پورتال خواهد بود که در ماه نوامبر منتشر شود. پس از انتشار، بازیکنان می توانند با GeForce Now وارد شوند.

علاوه بر این، GFN چندین بازی را در این هفته اعلام می کند تا به تعداد زیادی از بازی های سازگار اضافه کند:

  • سرنوشت کور: ادو نو یامی
  • شبیه ساز ساخت و ساز
  • روحیه
  • سنگ نگهدار
  • مجوز معجون
  • Total War: WARHAMMER
  • Total War: WARHAMMER II
  • Total War: WARHAMMER III

G Cloud لاجیتک گام بعدی در بازی های ابری است

لاجیتک که همین هفته معرفی شد، دستگاهی به نام G Cloud را عرضه می کند. G Cloud جدید یک بازی دستی کاملاً مبتنی بر فضای ابری است که نسخه‌ای از اندروید 11 را اجرا می‌کند و از PWA از چند سرویس پخش پشتیبانی شده استفاده می‌کند – به طور دقیق، Xbox Game Pass و GeForce Now.

چیزی که در مورد G Cloud بسیار هیجان انگیز است عمر باتری باورنکردنی است که انتظار داریم از دستگاه خارج شود. با شارژ سریع 3.0، باتری 6000 میلی آمپر ساعتی G Cloud باید بتواند 12 ساعت گیم پلی دوام بیاورد. در مقایسه با چیزی مانند Steam Deck، شما به دنبال چند ساعت زمان اضافی بازی با زمان شارژ سریع 2.5 برای باتری کامل هستید.

در حال حاضر، می‌توانید G Cloud را با قیمت 299 دلار در آمازون پیش‌سفارش کنید، اگرچه پس از عرضه کامل دستگاه، قیمت آن به 350 دلار افزایش می‌یابد، که ممکن است برای دستگاه‌هایی که فقط در فضای ابری کار می‌کنند، مشکلی ایجاد کند.

آمازون لونا Potion Permit را به Luna+ اضافه می کند

آمازون لونا اخیراً بازی های نسبتاً دلپذیری را اضافه کرده است. این هفته، این سرویس Potion Permit را به کانال Luna+ اضافه می کند. Potion Permit سفری است که در آن هدف شما کمک به مردم شهر Moonbury با یافتن و ایجاد درمان با معجون های خود است.

علاوه بر این، می‌توانید Shock Troopers: 2nd Squad و Shock Troopers را در کانال Retro پیدا کنید. در ابتدای ماه، آمازون لونا یک برنامه بازی برای نسخه‌هایی که باید در راه است ارائه کرد.

با Deathloop در Xbox Game Pass و GeForce Now که یک نسخه کلاسیک را به ارمغان می آورد، این هفته اخبار هیجان انگیزی را به همراه داشت. Logitech G Cloud باید در صدر باشد، اگرچه ما همچنان منتظر هستیم تا آن را برای پول خود به نمایش بگذاریم.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: