آمازون لونا Lumote را انتخاب می کند، GFN DLC ژوراسیک را دریافت می کند

بازی ابری همه چیز در مورد انتخاب یک ماجراجویی و پریدن بدون سیم یا کابل است. Lumote: The Mastermote Chronicles یکی از آن بازی‌هایی است که به شما امکان می‌دهد این کار را انجام دهید، و اکنون، همراه با چند عنوان دیگر در Amazon Luna در دسترس است. علاوه بر این، GeForce Now چند بازی آشنا را به مجموعه خود اضافه کرده است.

پهنای باند نگاه هفتگی 9to5Google به بازار بازی های ابری فراتر از پلتفرم Stadia خود گوگل است. هر جمعه، ما به بزرگترین اخبار مربوط به خدماتی مانند Nvidia GeForce Now، Amazon Luna، PlayStation Now، و Xbox Game Pass نگاهی می اندازیم. هر هفته برگردید، و فراموش نکنید که چک کنید Stadia Changelog، جمع بندی هفتگی ما از همه چیز جدید در Stadia.

آمازون لونا Lumote و عناوین دیگر را اضافه می کند

آمازون لونا در چند کانال بازی خود تعداد زیادی بازی را به لیست رو به رشد عناوین قابل بازی اضافه کرده است. در کانال Luna+ دو بازی جدید اضافه شده است.

اولی یک پلتفرمر بسیار رنگارنگ به نام Lumote: The Mastermote Chronicles است. این ماجراجویی شما را وادار می‌کند تا در دنیای زیر آب پر از موجودات نورانی به نام Motes راه خود را طی کنید. شما باید راه خود را از طریق پازل ها طی کنید تا Mastermote را که آن اعماق بزرگ را کنترل می کند، شکست دهید.

Lumote: The Mastermote Chronicles در حال حاضر با Amazon Luna+ در دسترس است. همراه با آن، Thymesia با Luna+ به ابر می آید. Thymesia یک بازی ماجراجویی جنگنده است که به شما وظیفه می‌دهد تا پادشاهی خود را نجات دهید، مهم نیست چقدر کثیف باشد.

Xbox Game Pass بازی Assassin’s Creed Odyssey را به فضای ابری می آورد

ما نمی‌توانیم یک هفته دیگر بدون شنیدن درباره Assassin’s Creed به شکلی دیگر ادامه دهیم. در حالی که این سری در برخی از پلتفرم‌ها در دسترس بوده است، به نظر می‌رسد که Xbox Game Pass همچنان در تلاش است تا آن را به سرویس خود برساند. در حالی که این مورد بعدی به اندازه Lumote در آمازون لونا نیست، اما همچنان موردی برای یک افزودنی عالی برای بازی های ابری است.

این هفته Assassin’s Creed Odyssey برای بازی بر روی رایانه شخصی و ابری در دسترس قرار گرفت. این نسخه شما را به عمق یونان باستان می برد، جایی که باید برای زنده ماندن و ادامه میراث خود بجنگید. Odyssey یکی از جدیدترین بازی های Assassin’s Creed است که Mirage به زودی منتشر می شود.

GeForce Now بازی ها و DLC های جدیدی را اضافه می کند

اگر GeForce Now برای حداقل چند بازی سازگاری اضافه نمی کرد، هفته معمولی نبود. این هفته، GeForce اکنون با چند عنوان جدید، از جمله Isonzo، خط تولید را تقویت می کند. ایسونزو یک تیرانداز اول شخص است که از دقت تاریخی جنگ جهانی اول با مناظر واقعی از جنوب ایتالیا برخوردار است.

علاوه بر این، جدیدترین DLC Jurassic Park Evolution 2 راه خود را به فضای ابری باز کرده است. بسته DLC کرتاسه پسین چهار گونه را به همراه دارد که یکی از آنها بزرگترین گونه ای است که تاکنون کشف شده است.

لیست کامل بازی‌های GeForce Now که این هفته عرضه می‌شوند در اینجا آمده است:

در صورتیکه آن را از دست دادید…

یکی از بزرگ‌ترین مواردی که مورد توجه قرار گرفته، چیزی است که چندین هفته پیش از Boosteroid غافل شدیم. Boosteroid، همانطور که ممکن است به یاد داشته باشید، جدیدترین سرویسی است که وارد بازار بازی های ابری ایالات متحده شده است. این به همان شیوه GeForce Now عمل می کند، همانطور که از کتابخانه های موجود Steam و Epic Games Store شما استفاده می کند.

چیز بزرگی که اخیراً اضافه شده است Marvel’s Spider-Man Remastered است. اگر شما صاحب این بازی برای رایانه شخصی هستید، می توانید به Boosteroid متصل شوید و بازی همیشه محبوب مرد عنکبوتی را مستقیماً از دستگاه تلفن همراه خود راه اندازی کنید. من خودم در حال عبور از عنوان هستم و نمی‌توانم از کل بازی خوشحال باشم. با آمدن آن به ابر، این فقط آن را حتی بهتر می کند.

لوموته آمازون لونا

با آمدن Lumote به Amazon Luna، Assassin’s Creed Odyssey در Xbox Game Pass و چندین عنوان جدید GFN، جامعه بازی های ابری به رشد خود ادامه می دهد. برای اطلاع از اخبار و یادداشت های بیشتر در مورد بازی های ابری، حتما هفته آینده را بررسی کنید.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: