Azure تأسیسات 3 غرب آمریکا را در ققنوس غربی راه اندازی کرد

در اوج پروژه ساختمانی که در سپتامبر گذشته آغاز شد ، مایکروسافت روز سه شنبه روبان تاسیسات مرکز داده خود در غرب ایالات متحده 3 را در ال میراژ ، آریزونا قطع کرد. این یک حومه غربی ققنوس است ، و مکانی دقیقاً در شمال شرقی پایگاه نیروی هوایی لوک واقع شده است.

همانطور که Yevgeniy Sverdlik ما در ماه سپتامبر گذشته به دنبال زمین شکن مایکروسافت گزارش داد ، مهندسان ساخت و ساز کاملاً به معنای واقعی کلمه محصول نهایی خود را در مراحل مختلف تکمیل ، از طریق سیستم مدیریت اطلاعات ساختمان (BIM) از نوآوری های NOX مبتنی بر ققنوس ، همراه با یک نرم افزار تجسم تجسم کردند. مجموعه ای از VisualLive مستقر در Tempe. با استفاده از این نرم افزار ، مهندسان با عینک های واقعیت مخلوط Microsoft HoloLens 2 می توانستند یک مدل زنده و کاملاً رندر شده از پروژه خود را ببینند که روی یک تصویر در دنیای واقعی از جایی که واقعاً ایستاده اند ، قرار گرفته است.

https://www.youtube.com/watch؟v=ItGmB2tQyY8

برای اجرای این پروژه ، VisualLive با استفاده از آداپتورهای کلاه سخت ، عینک HoloLens را با موفقیت در سخت پوشهای محافظ ادغام کرد.

با استفاده از سازگاری Remote Assist VisualLive ، یک مهندس سایت که یکی از این کلاه های سخت سازگار را پوشیده است ، می تواند از طریق یک پروژه ساختمانی عبور کند و تصاویر فوقانی از مدل پروژه را که در بالای آنچه مهندس از دنیای واقعی می بیند ، قرار دهد. علاوه بر این ، می توان همان تصویر را از طریق تیم های مایکروسافت هدایت کرد ، به طوری که برنامه ریزان و معماران خارج از سایت می توانند به مهندس داخل سایت دستورالعمل های شفاهی بدهند ، برنامه های آنها را هماهنگ کنند و در زمان واقعی تنظیماتی را برای مدل انجام دهند. مهندس UX خود را جلوی دست خود می بیند ، گویی که یک صفحه کنترل است که در فضا معلق است.

راه اندازی West US 3 در پی اعلامیه اداره احیای ایالات متحده در آوریل مبنی بر کمبود قریب الوقوع کمبود آب برای رودخانه کلرادو تا پایان سال جاری انجام می شود. در صورت پایین آمدن سطح آب در آنجا با نرخ فعلی ، اداره می تواند یک برنامه احتمالی مشترک را اجرا کند ، که در سال 2019 توسط هفت ایالت ایالات متحده از جمله آریزونا و مکزیک امضا شد.

این طرح رسماً اصطلاحاً “کمبود سطح 1” را اعلام می کند (هیچ ارتباطی با سیستم ردیف مرکز داده Uptime ندارد). در پاسخ ، ایالت آریزونا توزیع آب به منطقه آریزونا مرکزی را با حدود 320،000 هکتار فوت کاهش می دهد – برای تأمین طبیعی حدود 1.2 میلیون نفر در سال کافی است. طبق گروه طرفداران حمایت از منابع آب و هوایی ، منابع آب بیشتری برای توزیع از حوضه رودخانه کلرادو در نظر گرفته شده است.

مایکروسافت که در آن جبهه نیز فکر کرده بود ، یک سیستم خنک کننده آدیاباتیک کاملاً هوا محور را انتخاب کرد. این از گرمای خشک در دمای محیط بالاتر از 85 درجه فارنهایت استفاده می کند و جریانی را تولید می کند که در آن گرما به مایع منتقل می شود و این خود به یک واحد پمپاژ می شود که گرمای بیشتر هوای بازیافت شده را از بین می برد.

مایکروسافت همچنین متعهد شده است که در ابتدای کار در سراسر کشور برای صرفه جویی و جبران آب ، از جمله یک پروژه با همکاری Yavapai-Apache Nation ، به صرفه جویی در مصرف آب اختصاص داده شده برای آبیاری محصول بدون کاهش بازده تولید محصول کمک خواهد کرد.

در زمان راه اندازی ، Western US 3 برخی از اساسی ترین سرویس های Azure ، عمدتا میزبانی ماشین مجازی را در دسترس قرار داد. خدمات پیچیده تر و مسلماً با مصرف انرژی بیشتر ، مانند Azure Kubernetes Service و Azure Red Hat OpenShift هنوز در این منطقه جدید در دسترس نیستند و ممکن است برنامه ریزی نشده باشند. طبق گفته های Azure ، در حال انجام خدمات تحلیلی مانند HDInsight و Azure Monitor Log Analytics و Azure IoT Hub هستند.