AWS برنامه کمک مالی را برای بهره مندی از جوامع ویرجینیای شمالی راه اندازی می کند | دانش مرکز داده

خدمات وب آمازون (AWS) InCommunities اخیراً 300000 دلار برای حمایت از پروژه‌های زیست‌محیطی و پایداری در منطقه ویرجینیای شمالی، به‌ویژه شهرستان‌های پرنس ویلیام، لودون، فیرفکس، کالپپر و فاوکیر سرمایه‌گذاری کرده است.

این برنامه کمک هزینه در میان یک تلاش محلی در ویرجینیای شمالی انجام می شود توقف ساخت مراکز داده جدید در زمین های روستایی در شهرستان پرنس ویلیام. و یک واکنش موفق یک جامعه به توسعه مرکز داده AWS در منطقه خود.

AWS تنها نیست. در ماه نوامبر چندین مرکز داده مانند Compass و QTS به آن ملحق شدند تلاش برای اتصال با جامعه ویرجینیای شمالی با پر کردن بسترهای باغ بلند در یک باغ اجتماعی. به نوبه خود، صندوق پایداری AWS InCommunities همچنین در کنار برنامه‌های توسعه محلی که برای رسیدگی به عدالت آموزشی و آموزش نیروی کار فنی بدون هزینه طراحی شده‌اند، عمل می‌کند.

سرمایه گذاری در پروژه های پایداری مردمی

تلاش‌های صندوق پایداری AWS InCommunities برای تأمین مالی پروژه‌های محلی با تأثیر پایدار و زیست‌محیطی به منظور حفاظت از محیط زیست ویرجینیای شمالی و در عین حال دادن فرصت‌های اقتصادی به ساکنان است.

این صندوق برای هر پروژه تا سقف 10000 دلار اعطا می کند و برای افراد، غیرانتفاعی، سازمان های محلی و مدارس باز است. برنامه های کاربردی پروژه باید در محدوده پایداری و محیط زیست قرار گیرند. به طور خاص، پروژه ها باید به حفظ کشاورزی، حفاظت از انرژی، عدالت زیست محیطی، ابتکارات زباله صفر، حفظ فرهنگی، فناوری پایدار، دسترسی به محیط زیست، برابری و عدالت بپردازند. فرآیند کمک هزینه توسط ChangeX انجام می شود و برای ارزیابی تأثیر مثبت بر جامعه به یک فرآیند بررسی 30 روزه نیاز دارد. درخواست ها تا 13 فوریه 2023 باز هستند.

کورنلیا رابینسون، رهبر جهانی AWS InCommunities گفت: “ما عمیقاً به استفاده از مقیاس خود به نفع و استفاده از منابع خود برای تقویت جوامعی که کارکنان ما در آن زندگی و کار می کنند، اعتقاد داریم.” ما متعهد هستیم که ابر را به پاک ترین و کم مصرف ترین راه برای مشتریان خود تبدیل کنیم تا کسب و کار خود را اداره کنند و از کسانی حمایت کنیم که اشتیاق ما به پایداری را دارند و می خواهند تأثیر مثبتی در جوامع محلی خود بگذارند.

یک مورد استفاده موفق در ایرلند

در اوایل سال جاری، AWS InCommunities 38 پروژه محلی را در Drogheda، ایرلند در یک برنامه مشابه به نفع سازمان‌هایی که از STEAM (علوم، فناوری، مهندسی، هنر و ریاضی) پشتیبانی می‌کنند، تامین مالی کرد. AWS کمک های مالی را به باغ های اجتماعی، مراکز ترک اعتیاد، برنامه های ورزشی و سایر سازمان های محلی تمدید کرد. برنامه ها آنقدر علاقه مند شدند که AWS بودجه خود را گسترش داد. این پروژه ها بیش از 3500 نفر را در منطقه تحت تاثیر قرار دادند.

را ابتکار Basement Sounds در کافه جوانان بومرنگ یکی از دریافت کنندگان AWS در ایرلند بود. این سازمان توانست یک فضای استودیو ضبط برای جوانان تعبیه کند. شان مک کلاسکی، رهبر کافه جوانان، گفت: «فکر نمی‌کردیم بتوانیم این کار را انجام دهیم، اما با کمک مالی صندوق AWS InCommunities، این به واقعیت تبدیل شده است.»

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  ایستگاه فضایی بین‌المللی استخراج NFT را آغاز کرد