AWS برای افزودن کارکنان در سال 2023، Keep Building Data Centers | دانش مرکز داده

(بلومبرگ) — واحد ابر Amazon.com Inc. قصد دارد در سال آینده کارمندان خود را اضافه کند و به ساخت مراکز داده جدید ادامه دهد، نشانه این است که توقف استخدام در سایر نقاط شرکت، برنامه های سرمایه گذاری برای سودآورترین تجارت آن را از مسیر خود خارج نکرده است.

آمازون در اوایل این ماه محدودیت هایی را برای استخدام در گروه های شرکتی ایجاد کرد و استخدام را به جز در مناطق خاص یا با تأیید اجرایی متوقف کرد. بلومبرگ گزارش داد که این شرکت همچنین قصد دارد حدود 10000 شغل را کاهش دهد. اما مت گارمن، معاون ارشد رئیس‌جمهور که بر تیم‌های فروش و بازاریابی خدمات وب آمازون نظارت می‌کند، گفت که انتظار دارد هم سازمانش و هم تجارت گسترده‌تر AWS در سال 2023 کارمندان خود را اضافه کنند.

گارمن در مصاحبه ای در روز سه شنبه در حاشیه کنفرانس re:Invent AWS در لاس وگاس گفت: “من پیش بینی می کنم که در سال آینده تعداد بیشتری کار اضافه کنیم.” “کسب و کار ما هنوز به سرعت در حال رشد است.”

فروش در واحد ابری آمازون، بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده ذخیره‌سازی داده‌های اجاره‌ای و قدرت محاسباتی، در سه ماه منتهی به سپتامبر به 20.5 میلیارد دلار رسید که 27 درصد افزایش داشت. با این حال، این نرخ، کندترین رشد سال به سال از زمانی است که آمازون شروع به شکستن عملکرد بخش در سال 2014 کرد، زیرا برخی از کسب و کارها به دنبال کاهش هزینه های فناوری خود بودند یا کاهش هایی را برای مقابله با رکود اقتصادی انجام دادند.

مطالب پیشنهادی  رئیس سایبری ایالات متحده حملات بیشتری را در روسیه اوکراین مشاهده می کند | دانش مرکز داده

به گفته گارمان، قبل از اینکه تیم اجرایی آمازون تصمیم به توقف استخدام بگیرد، مدیران AWS درباره اجرای محدودیت‌های خود بحث می‌کردند، گفت‌وگوهایی که بدون توجه به چشم‌انداز اقتصادی بد در جریان بود. آمازون در طول تاریخ از دوره های سرمایه گذاری به صرفه جویی خود تحمیلی، تلاشی برای جلوگیری از نفخ شرکت ها، تغییر کرده است.

گارمان گفت: «ما چند سالی را پشت سر گذاشتیم که آن را انجام نداده‌ایم. صادقانه بگویم، زمانش فرا رسیده بود.»

او افزود: «ما یک مکث داریم و من در واقع فکر می‌کنم که تیم‌های ما از آن استقبال می‌کنند. ما آنقدر سریع رشد کرده‌ایم که در بسیاری از مواقع از نظر سازمانی، داشتن زمان هضم سالم است.»

تیم‌هایی که Garman رهبری می‌کند، بسیاری از استخدام‌های AWS را در سال‌های اخیر انجام دادند، زیرا این شرکت کارکنان فروش لازم را برای بستن قرارداد با شرکت‌های بزرگ و نهادهای دولتی جمع‌آوری کرد. گارمان گفت: «ما در چند سال گذشته بسیار سریع مقیاس کردیم زیرا از صفر شروع کردیم. “من فکر می کنم در این مرحله ما کار بسیار خوبی در آنجا انجام داده ایم. من فکر می کنم که ما هنوز از برخی از رقبای خود کوچکتر هستیم، اما نه به این تعداد.

AWS مدت‌هاست که یک موتور سود بوده و گاهی اوقات تمام درآمد عملیاتی شرکت مادر را به خود اختصاص می‌دهد. اما با تعدیل شدن رشد این تجارت، برخی سرعت سرمایه گذاری آمازون در فضای ابری را زیر سوال بردند. در یک تماس درآمدی در ماه اکتبر، پس از اینکه آمازون کمترین رشد را برای سه ماهه تعطیلات پیش بینی کرد، یک تحلیلگر مالی پرسید که آیا این شرکت ممکن است هزینه های خود را برای مراکز داده جدید AWS محدود کند یا خیر.

مطالب پیشنهادی  مرکز داده Meta Scorned در هلند با تمام استانداردهای زیست محیطی مطابقت دارد | دانش مرکز داده

گارمان در این مصاحبه گفت: «زمانی که تقاضا تعدیل شود، رشد مرکز داده خود را تعدیل خواهیم کرد. ما مدل های زنجیره تامین زیادی داریم که به ما می گویند به ساخت مراکز داده ادامه دهیم، بنابراین به ساخت آنها ادامه خواهیم داد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور