واقعیت افزوده: اتصال دنیای فیزیکی و دیجیتال

krishwritesKrishna Poddar

توسط فن آوری ، با کلمات متصل می شوند. من نویسنده فناوری و فریلنسر هستم.

واقعیت افزوده چگونه دنیای فیزیکی و دیجیتال را بهم متصل می کند؟ Pokemon Go ، بازی ای که صنعت بازی را با بیش از یک میلیارد بار بارگیری ، با عنوان بهترین بازی موبایل توسط Game Developers Choice Awards و “بهترین برنامه سال” توسط TechCrunch مفتخر شد ، مفهوم واقعیت افزوده را وارد کرد کانون توجه چرا که نه؟

این بازی چیزهای بی روح را زنده کرد. Pokemon که قرار بود در این بازی باشد را می توان در زمان واقعی مشاهده کرد. این جذابیت داشت و تصور میلیونها نفر را به خود جلب کرد.

مطمئناً همین بود! در حال حاضر Pokemon Go یکی از اولین برنامه های واقعیت افزوده است که در سال 2016 منتشر شد. چهار سال پایین تر ، این فناوری رشد کرده و نحوه اجرای آن نیز افزایش یافته است.

واقعیت افزوده از تولید تا خرده فروشی ، مهندسی و آموزشی ، کل شبکه صنعتی را طی کرده است. در حالی که این مقاله در مورد این فناوری صحبت خواهد کرد ، اما در بخش بهداشت محدود شده است. با سلامتی ، ما این برنامه را به صنعت تناسب اندام محدود می کنیم.

ما خواهیم آموخت که واقعیت افزوده چگونه بخش تناسب اندام را شکل داده است و همچنین در مورد یک برنامه عالی که توسط شرکتی به نام Anything AR طراحی و توسعه یافته است بحث خواهیم کرد.

واقعیت افزوده: از بین بردن بهترین صنعتی سازی 4.0

” “> این را تصویر کنید: شما در یک نمایشگاه اتومبیل هستید که زیبایی مدل های برتر و طرح های تازه ایجاد شده را تحسین می کنید. او برای درک ساختار و جنبه های داخلی اتومبیل ، اطلاعات را به صورت شفاهی به شما کاهش می دهد یا حداکثر ، او ارائه ای را در مورد طراحی ارائه می دهد.

اگر در مورد ارائه صحبت کنیم ، شما دارای یک صفحه رایانه و یک اسلاید بازی PPT پس از اسلاید هستید ، که طرح را تقسیم بندی کرده و تمام آنچه را که در آن قرار دارد نمایش می دهد. حال تصور کنید که آیا می توانید کل این ساختار را در زمان واقعی نمایش دهید. ایده تنها تفاوت در نمایشگر است. به جای مشاهده آن بر روی صفحه رایانه ، می توانید آن را درست در مقابل خود مشاهده کنید (تصویر در سطح صفحه افزایش یافته است).

آیا جالب نیست؟ < p class = "paragraph"> این فناوری است و به ما در دستیابی به موارد فوق کمک می کند همان چیزی است که ما آن را واقعیت افزوده می نامیم. یک تعریف: “واقعیت افزوده (AR) عبارت است از استفاده در زمان واقعی از اطلاعات به صورت متن ، گرافیک ، صوت و سایر پیشرفت های مجازی که با اشیای دنیای واقعی ترکیب شده اند.” – واژه نامه فناوری اطلاعات گارتنر

بررسی واقعیت: واقعیت افزوده یکی از فن آوری های رایج در
صنعتی سازی 4.0 است. IDC پیش بینی کرد که هزینه های بازار جهانی برای AR و VR از 160 میلیارد دلار عبور کند پایان سال 2023.

به این معنی که این فناوری توانایی فوق العاده ای برای رشد دارد و به احتمال زیاد زندگی و زندگی مردم در سراسر جهان را دگرگون می کند.

استفاده از پرونده واقعیت افزوده: صنعت تناسب اندام

با بیان موارد فوق ، اکنون به سمت استفاده از واقعیت افزوده در صنعت تناسب اندام حرکت می کنیم.

بحران قریب الوقوع باعث شده است که مردم از مسائل بهداشتی خود آگاه شوند و به همین دلیل خوب است. مردم اکنون توجه به کار و ورزش بیشتر را شروع کرده اند. اما در اینجا دوباره ، یک مشکل که عدم وجود مربیان تناسب اندام و عدم توانایی است به سالن های ورزشی مراجعه کنید.

حتی اگر آنهایی که عادت به کار کردن داشتند ، رژیم تمرینی وارث در خانه هایشان ، افرادی که تازه وارد این امر شده اند انجام و انجام صحیح این کار دشوار است. اینجاست که مفهوم واقعیت افزوده در تناسب اندام مطرح می شود.

منبع تصویر

برنامه های تناسب اندام AR در یک روشی که یک مربی تناسب اندام مجازی را در زمان واقعی تقویت می کند. سپس این امر کاربران را به انجام تمرینات به روش صحیح و پایبندی به وضعیت صحیح راهنمایی می کند. مثالی در اینجا ، برنامه تناسب اندام توسط Anything AR است.

سازمانی که با مهندسین AR همکاری نزدیک می کند تا اشیا life بی جان را زنده کند ، مارکوس (بنیانگذار Anyothing AR) دیدگاه های خود را در مورد شرکت ، برنامه و اقدامات آینده به اشتراک گذاشت به گفته وی ، فناوری قدرت و پتانسیل لازم برای تعریف دوباره زندگی را دارد. آنها مدتی است که روی طراحی کار می کنند. در ابتدا ، این طراحی شبیه به آنچه اکنون دارند نیست.

با خاموش شدن کامل فعالیت های تجاری گنگ شده و مجبور به ضبط حرکت AR Fitness از طریق یک دستگاه تلفن همراه شدند. تکنیک های بینایی رایانه ای که متخصصان مهندس آنها طی سالها از آن استفاده کرده بودند اکنون برای تولید AR Avatar استفاده شد. سپس این امر در زمان واقعی به عنوان یک مربی شخصی AR در اندازه واقعی

ویژگی های برنامه AR Fitness

این برنامه علاوه بر داشتن یک آواتار AR کاملاً بهینه شده در ابعاد واقعی از طریق یک دستگاه تلفن همراه شخصی ، به کاربران امکان می دهد تا از برنامه AR Fitness در نمای مونوسکوپی استفاده کرده و با عینک هوشمند به صورت استریوسکوپی یکپارچه تغییر کنند.

بعلاوه ، ویژگی ارزیابی برآورد شده در برنامه تضمین می کند کاربر موقعیت صحیح را حفظ می کند ، در حالی که متعهد است تمرینات با AR آواتار خود را انتخاب کنید. سازندگان این برنامه ادعا می کنند که این برنامه یک گزینه عالی برای تمرینات دو بعدی است و به افراد کمک می کند بدون آسیب دیدن ورزش کنند.

این برنامه در حال حاضر در مرحله POC خود است و به زودی در تلفن های هوشمند ما جایگاهی پیدا می کند. این شرکت با مربیان شخصی که از این برنامه برای مشتریان خود استفاده می کنند ارتباط برقرار کرده است. در مورد حرکت بعدی ، این شرکت قصد دارد به دنیای شرکت ها نیز ارتباط برقرار کند تا کارمندان بتوانند برنامه های روزمره خود را اضافه کنند.

آینده واقعیت افزوده

همانطور که مارکوس گفت: “صنایعی مانند بهداشت ، تولید ، ساخت و ساز ، معماری می توانند استفاده کنند این فناوری امروز ، برای ارائه اطلاعات فوری به خط چشم کاربر است. محتوا را می توان در طی یک عمل جراح ، به یک کارگر تولیدی که در یک کارخانه تولیدی کار می کند ، یک کارگر ساختمانی سازنده اجزای سازه ای و غیره تحویل داد. همه آنها به اندازه مهم هستند با استفاده از AR ، عناصر از دست نخواهند رفت ، کاهش مسائل مربوط به تولید ، بهبود آموزش / بالابردن کارگران جدید و از همه مهمتر ارتقا
امنیت. ”

ما بر این باوریم که واقعیت افزوده عملیات تجاری را در تمام بخشهای صنعت شکل می دهد. با انتقال از برنامه ها به تلفن های هوشمند ، این فناوری به زودی با هدست های VR بیشتر و عینک های هوشمند در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت که تجربه کاربری همه جانبه ای را در اختیار شما قرار می دهند. پس از دستیابی ، احتمالاً شاهد انفجاری در پیشنهادات AR خواهیم بود.