بازی‌های Atari Recharged از ماه جولای به Stadia می‌آیند

آتاری امسال پنجاهمین سالگرد خود را جشن می گیرد و امروز این شرکت اعلام کرده است که این محصول را به ارمغان خواهد آورد. آتاری شارژ شد این سری به Google Stadia فقط چند روز دیگر شروع می شود.

Atari Recharged به Stadia می آید

آتاری که امروز در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام شد، تایید کرد که چهار بازی اول خود را خواهد آورد شارژ شد در طول سال جاری به Google Stadia مراجعه کنید. عناوین آینده عبارتند از:

  • هزار پا
  • عنکبوت
  • سیارک ها
  • شکست

بازی‌های کلاسیک در سال ۲۰۲۱ بازسازی شدند و بر روی اکثر پلتفرم‌های دیگر از جمله رایانه شخصی، نینتندو سوییچ و غیره منتشر شدند. این بازی‌ها با قیمت 9.99 دلار به فروش می‌رسند و اغلب با استقبال مثبت بازیکنان و منتقدان مواجه شدند.

در شارژ شد این سریال در حال انجام است و آخرین نسخه Gravitar است که اوایل این ماه منتشر شد. آتاری در مورد آینده آن را تایید نکرده است شارژ شد عناوین به استادیا می آیند.

این بازی ها کی میاد؟

بازی‌های زیادی در نقشه راه Stadia بدون تاریخ عرضه قطعی وجود دارد، بنابراین ما در مورد این عناوین آتاری چه می‌دانیم؟

اول در صف است Centipede: شارژ شده، که در 1 ژوئیه در Stadia راه اندازی می شود. هزار پا همچنین به عنوان بخشی از Stadia Pro در دسترس خواهد بود. متأسفانه، این تنها تاریخ انتشار بازی‌های Recharged است و بقیه موارد در حال حاضر ناشناخته هستند.

اما در سپتامبر 2022، آتاری بازی پازل Kombinera را نیز در Stadia عرضه خواهد کرد که بخشی از سری Recharged نیست.

آتاری در بیانیه مطبوعاتی خود توضیح داد:

چهار بازی اول در آتاری شارژ شد سلسله – هزار پا، عنکبوت، سیارک ها و شکست – امسال به استادیا می آیند. Centipede: شارژ شده 1 ژوئیه برای خرید در فروشگاه Stadia و درخواست رایگان با Stadia Pro راه اندازی می شود. در شارژ شد این سری بازی‌های کلاسیک Atari را برای سخت‌افزار بازی نسل کنونی به‌روزرسانی می‌کند و ویژگی‌های گیم‌پلی را اضافه می‌کند که برای بازیکنان مدرن جذاب است، از جمله جلوه‌های ذره‌ای، پاور آپ، پخش همزمان و موسیقی متن اصلی توسط آهنگساز برنده جایزه مگان مک‌دافی. علاوه بر شارژ شد بازی‌ها، بازی پازلی که مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است ترکیب کنید در سپتامبر به Stadia اضافه خواهد شد.

نکته قابل توجه، Centipede اولین عنوانی است که از ترکیب حرفه ای Stadia در جولای 2022 می شناسیم، اما بازی های دیگری که اضافه می شوند باید در چند روز آینده معرفی شوند.

اطلاعات بیشتر در Stadia:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: