Assassin’s Creed Mirage پس از افشای اطلاعات منتشر شد

Google Stadia به تازگی مجموعه Pro خود را برای سپتامبر 2022 منتشر کرده است و یک عنوان جدید دیگر را به این پلتفرم آورده است. اما اخبار بزرگ‌تر در مورد یوبی‌سافت بود، که تأیید می‌کرد «Assassin’s Creed Mirage» قسمت بعدی این فرنچایز است.

Stadia Changelog یک مجموعه هفتگی است 9to5Google جایی که برخی از اخبار Stadia را جمع آوری می کنیم که در غیر این صورت نمی توانیم در مورد آنها صحبت کنیم. این شامل خلاصه‌ای از بازی‌های جدیدی است که در طول هفته در Stadia منتشر شده‌اند، که بازی‌ها به‌روزرسانی‌ها و وصله‌ها را مشاهده می‌کنند، بازی‌های جدیدی که برای پلتفرم تایید شده یا حدس زده شده‌اند، و موارد دیگر. هر جمعه برگرد، و فراموش نکنید پهنای باند را بررسی کنید، نگاه هفتگی ما به بقیه دنیای بازی های ابری، از جمله GeForce Now، Luna و موارد دیگر.

بازی های جدید در Stadia

این هفته فقط یک بازی جدید در Stadia وارد شد Tri6: بی نهایت بازی با لاین آپ ماه سپتامبر. دیگر عناوین موجود در پیشنهاد حرفه ای این ماه عبارتند از Overcooked، Spiritfarer، و PJ Masks که همگی در Stadia در دسترس بودند.

بدون Pro، Tri6: Infinite فقط 7.99 دلار قیمت دارد.

گوگل 48 بازی جدید را در سال 2022 به Stadia اضافه کرده است. در سال 2021، گوگل 107 عنوان جدید را به کتابخانه Stadia تحویل داد و این شرکت وعده حداقل 100 بازی جدید را در طول سال 2022 داده است – که با این سرعت فعلی غیرممکن است، مگر اینکه ده ها نسخه منتشر شود. در هفته های آینده

بازی ها به استادیا می آیند

با توجه به این نکته، چند بازی جدید در این هفته به Stadia عرضه خواهند شد. بازی Outright این را تایید کرد جوجو سیوا: مهمانی در سراسر جهان به Stadia خواهد آمد، اما هنوز تاریخ انتشار قطعی وجود ندارد.

در همین حال، Legacy Games، ناشر Adam Wolfe، به طور اتفاقی در وب سایت خود تأیید کرد که دو بازی دیگر به Google Stadia می آیند و عناوین حرفه ای خواهند بود. ذهن دوقلو و به دنبال… بیگانگان! هر دو به Stadia می آیند، اما هنوز هیچ جدول زمانی مشخصی وجود ندارد.

به روز رسانی ها

Assassin’s Creed ‘Mirage’ معرفی شد و هفته آینده معرفی خواهد شد

بازی بعدی Assassin’s Creed، “Mirage” به طور رسمی توسط یوبی سافت تایید شد. پس از فاش شدن این بازی، یوبی‌سافت در توییتر حضور این عنوان را تایید کرد و در تاریخ 10 سپتامبر رونمایی بزرگ‌تری را منتشر کرد.

هنوز اطلاعات زیادی در مورد Assassin’s Creed Mirage در دست نیست، اما انتظار می‌رود این بازی توسط باسیم بن اسحاق، یک شخصیت فرعی از Assassin’s Creed Valhalla هدایت شود. همانطور که به نظر می رسد توییت یوبی سافت تایید می کند و بر عناصر مخفی کاری در دنیای کوچکتر تمرکز می کند، انتظار می رود که بازی در بغداد قرن نهم می گذرد.

هیچ تایید صریحی مبنی بر اینکه Assassin’s Creed Mirage به Stadia خواهد آمد یا خیر وجود ندارد، اما با توجه به سابقه یوبی سافت در پشتیبانی از پلتفرم گوگل، به نظر می رسد یک امر مسلم باشد.

آیا می خواهید Stadia را در Steam Deck بازی کنید؟

اندرو رومرو ما این هفته راهنمای کاملی را در مورد نحوه بازی Google Stadia در Valve Steam Deck منتشر کرد که با کنترل‌های کاری کامل می‌شود. به‌طور پیش‌فرض، Steam Deck فقط می‌تواند Stadia را با کنترل‌های ماوس بازی کند، اما این راهنما شما را در فرآیند درست کار کردن همه چیز راهنمایی می‌کند.

Dead by Daylight Resident Evil

Dead by Daylight این هفته یک نسخه الحاقی منتشر کرد که محتوایی با مضمون Resident Evil از جمله آدا وانگ و ربکا چمبرز به عنوان بازماندگان قابل بازی و یک قاتل جدید در آلبرت وسکر را وارد بازی کرد.

Rainbow Six Siege تا هفته آینده در Stadia رایگان است

از 1 سپتامبر تا 8 سپتامبر، Ubisoft بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege را به صورت رایگان ارائه می کند. شما به Stadia Pro نیاز ندارید، فقط یک حساب Stadia دارید. با کلیک روی این لینک می توانید بازی را انجام دهید.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: