یوبی سافت تایید کرد که Assassin’s Creed Mirage به Stadia نمی آید

یوبی‌سافت پلتفرم‌های دقیقی را که Assassin’s Creed Mirage روی آن‌ها عرضه می‌شود، تأیید کرده است و Google Stadia یکی از آنها نیست.

در آخر هفته، در رویداد Ubisoft Forward، طرفداران اولین نگاهی به فصل بعدی فرنچایز Assassin’s Creed داشتند. Assassin’s Creed Mirage شما را به جای باسیم، یک دزد خیابانی که در قرن نهم در بغداد زندگی می کرد، قرار می دهد و به دنبال پاسخی برای رؤیاهایی است که او را عذاب می دهد.

در چند روز گذشته در میان طرفداران Google Stadia سردرگمی وجود داشت، زیرا در اطلاعیه اولیه هیچ اشاره ای به Stadia وجود نداشت در حالی که برخی از صفحات وب Ubisoft Stadia را به عنوان پلتفرم راه اندازی بازی جدید ذکر کردند. امروز، بازی Axios این موضوع را حل کرده است و تایید مستقیمی از یوبی سافت مبنی بر بازی Assassin’s Creed Mirage دریافت کرده است نخواهد برای Google Stadia می آیند.

این تایید تکان دهنده است، زیرا گوگل و یوبی سافت در طول سال ها شرکای نزدیک در Stadia بوده اند. زمانی که Stadia برای اولین بار به عنوان “Project Stream” روی جلد منتشر شد، این کار را با اجازه دادن به آزمایش کنندگان برای بازی Assassin’s Creed Odyssey تازه منتشر شده انجام داد. در سال 2020، Google Stadia حتی یکی از پلتفرم‌های راه‌اندازی Assassin’s Creed Valhalla بود.

در سال‌های اخیر، یوبی‌سافت تلاش کرده است تا برخی از کاتالوگ‌های خود را به Stadia بیاورد، از جمله تعدادی از عناوین Assassin’s Creed. این کار با پشتیبانی از اشتراک +Ubisoft انجام شد که همه بازی‌های این ناشر را آزادانه و بدون نیاز به کنسول یا رایانه‌های شخصی بازی از طریق Stadia باز می‌کند. از طرف گوگل، Stadia تبلیغات برجسته ای را برای Ubisoft+ در برنامه خود قرار داده است.

به جای Google Stadia، تنها سرویس استریم که در حال حاضر قرار است Assassin’s Creed Mirage را ارائه دهد، Amazon Luna است. علاوه بر این، این بازی قرار است برای رایانه های شخصی و همچنین کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن نسل آخر و نسل فعلی منتشر شود. با نگاهی به آینده، یوبی‌سافت همچنان قصد دارد بازی‌های آینده را بر روی پلتفرم گوگل منتشر کند و برنامه‌های خود را برای Skull & Bones و Just Dance 2023 پاییز امسال برای انتشار در Stadia مجدداً تایید کرد.

با توجه به اینکه آینده سری Assassin’s Creed درخشان به نظر می رسد و عناوین جدید متعددی در فرنچایز بازی های اکشن تاریخی در Ubisoft Forward تایید شده است، دیدن اینکه ناشر ظاهراً سری پرچمدار خود را از Google Stadia خارج می کند، ناامیدکننده است.

اطلاعات بیشتر در Stadia:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: