ببینید چگونه هنرمندان در Bay View آسانسورها را به هنر تبدیل کردند

وقتی از پردیس خلیج ویو Google بازدید می کنید چیزهای زیادی وجود دارد که باید به آن توجه کنید. پانل های خورشیدی در مقیاس اژدها، تالاب های چمنی اطراف ساختمان و آسانسورها وجود دارد. بله آسانسورها

Bay View یک پردیس سه ساختمانی است که از سازه های سایبان غرفه مانند بزرگ تشکیل شده است که بلندترین نقطه آن 126 فوت است. در داخل دو ساختمان اداری، چندین آسانسور مستقل وجود دارد که کارمندان Google را به طبقات بالایی می‌برد که برای تمرکز تیم طراحی شده‌اند. نه تا از این آسانسورها فقط آسانسور نیستند. آنها همچنین آثار هنری هستند.

برنامه Artist in Residence Google با هنرمندان محلی کار کرد تا کار در فضاهای Google را سفارش دهد و پانل های کناری آسانسورها را به نقاشی های دیواری غول پیکر تبدیل کند. Josette Melchor، که بخشی از تیم خدمات املاک و محل کار Google است و بر تلاش‌های برنامه Artist in Residence نظارت دارد، می‌گوید: «Bay View یکی از پروژه‌های بزرگ‌تر ما است». “ایده این بود که این حیاط‌های داخلی در سرتاسر Bay View ایجاد شود که منعکس کننده اکولوژی منطقه باشد.” چاه آسانسورها، که هر کدام بین 32 تا 37 فوت ارتفاع دارند، بخشی از این هستند. به هنرمندان نقاشی دیواری پنج “زیست” یا مضامین بیولوژیکی داده شد تا با “چمنزارها، بوته ها، تپه های شنی، ساوانای بلوط و جزر و مد/ مرداب” کار کنند. بیوم ها همچنین حیاط هایی را تشکیل می دهند که به طور طبیعی به بازدیدکنندگان کمک می کند راه خود را در اطراف Bay View پیدا کنند.

ژوزت می گوید از ابتدا تا انتها “از مرحله مفهومی تا آخرین ضربه های قلم مو” روند کار با هنرمندان نقاشی دیواری حدود یک سال و نیم طول کشید. آندریا چزه می‌گوید: «چیزهای زیادی در آن وجود دارد که ممکن است مردم به آن فکر نکنند.»±الف، تهیه کننده و متصدی پروژه که با هنرمندان Bay View کار می کرد. به عنوان مثال، همه هنرمندان باید گواهینامه بالابر قیچی می گرفتند تا بتوان آنها را برای رنگ آمیزی کل آسانسورها بلند کرد. هنرمندان همچنین روی نقاشی‌های دیواری خود کار می‌کردند در حالی که گهگاه با افرادی که هر روز آنها را می‌دیدند – کارمندان Google که در ساختمان Bay View کار می‌کنند، احاطه می‌شدند. آندریا می‌گوید، افرادی که روی تکمیل Bay View کار می‌کردند، این هنر را نیز پذیرفتند، که برای یک پروژه هنری در گوگل غیرمعمول بود. آندریا می‌گوید: «این در مورد افزایش مخاطبی بود که هنرمندان معمولاً وقتی روی چیزی کار می‌کنند، دارند. “همه از دیدن این اثر هنری در حین تولید بسیار هیجان زده بودند.â€

اما به جای اینکه فقط در مورد این پروژه های چشمگیر به شما بگوییم، بیایید یک تور سریع از آنها داشته باشیم و با هنرمندان پشت سر آنها ملاقات کنیم.

عنوان دیواری: بدون عنوان

هنرمند: برت فلانیگان
موضوع:
تپه های شنی

هنگامی که برای اولین بار وارد ورودی اصلی خلیج ویو می شوید و از قسمت جلوی لابی عبور می کنید، متوجه نقاشی دیواری چاه آسانسور برت فلانیگان در سمت چپ خود خواهید شد. برت هنرمندی خودآموخته است که می‌گوید مدرکش در زیست‌شناسی روی کارش تأثیر می‌گذارد. برت می‌گوید: «من ابتدا شرایط اولیه، از جمله سطح و شکل دیوار را در نظر می‌گیرم. “اینها قوانین و الگوریتم هایی را که من برای ایجاد الگوها استفاده می کنم، نشان می دهد، زیرا رویدادهای زمین شناسی شرایط خاصی را برای تشکیل تپه های شنی ایجاد می کنند.”