آیا PBN ها امن هستند ✅ بیاموزید که چرا PBN ها برای سئو ایمن ترین هستند ❤️ PBN LTD

با وجود برخی از مطالبی که ممکن است خوانده باشید. استفاده از PBN بسیار ایمن است. در واقع من تا آنجا پیش می روم که بگویم. آنها مطمئن ترین شکل سئو هستند. چرا این را می گویم ممکن است تعجب کنید؟ اجازه دهید چند نکته کلیدی در مورد اینکه چرا PBN ها هنوز هم استفاده می شوند بسیار ایمن هستند را به شما ارائه دهم.

اولا، شما کل شبکه پیوند را کنترل می کنید. هر عنصر آن. لنگر متن، محل قرارگیری، سرعت و غیره. برنامه ریزی معنی بسیار آسان است، پیوندها را دنبال کنید، پروفایل پیوند خود را متعادل کنید و غیره. شما می توانید اطمینان حاصل کنید که از هر طریق ممکن بک لینک های با بالاترین کیفیت ممکن را به وب سایت خود دریافت می کنید. شما می توانید هر زمان که بخواهید ویرایش، تغییرات و ترفندها را انجام دهید.

ثانیا، محتوایی که این بک لینک های PBN از آن می آیند. شما دوباره تمام عناصر آن را کنترل می کنید. علاوه بر این، شما موضوع آن را به طور کامل کنترل می کنید. ساخت تمام وب سایت های PBN خود را به وب سایت های برجسته با کیفیت بالا. کاملاً مرتبط با جایگاهی است که سعی می کنید در آن رتبه بندی کنید. اطمینان 100٪ از عالی بودن محتوای شما، افزایش ارزش ویژه پیوند حاصل از پیوندهایی که در این پست ها یا صفحات قرار می دهید.

ثالثاً، نه تنها بک لینک هایی را که به وب سایت های خود قرار می دهید از داخل PBN ها کنترل می کنید. اما شما بک لینک ها را کنترل کنید به آنها نیز. شما دامنه های PBN خود را انتخاب می کنید اطمینان از یک پروفایل بک لینک با کیفیت. در صورت نیاز می توانید. بک لینک آنها را بیشتر افزایش دهید. دامنه های خود را حتی قوی تر کنید. اما در عین حال اطمینان از کیفیت بالا باقی می ماند.

بالاخره تو لازم نیست نگران سایر صاحبان سایت باشید آسیب رساندن به سایت های آنها که از آنها لینک دارید. شما دقیقا می دانید که چه اتفاقی می افتد، چه تغییراتی در حال ایجاد است. شما همه چیز را کنترل می کنید! به عنوان مثال، شما می توانید 500 بک لینک از وب سایت های غیر PBN مختلف داشته باشید. اما وقتی صاحبان آن سایت ها شروع به سئوی بد می کنند چه اتفاقی می افتد؟ در نهایت با پیوندی از یک محله بد و/یا وب سایت بی کیفیت مواجه می شوید.

وقتی از شبکه های وبلاگ خصوصی (PBN) خود استفاده می کنید. شما از هر مزیتی در کنترل کامل برخوردار هستید و خطر کاری که دیگران انجام می دهند را کاملاً از بین ببرید به سایت های خودشان به نظر من این باعث می شود PBN امن ترین چیز است شما می توانید در حال حاضر استفاده کنید! منطقی بهش فکر کن چه بهتر، یک شبکه پیوندی که شما کاملاً کنترل آن را دارید. یا جایی که برای حفظ کیفیت برای شما به افراد دیگر تکیه می کنید؟ میتونم بهت بگم اونی که تو کنترل میکنی میلیونها برابر بهتره!

برخی از افراد دوست دارند به شما بگویند PBN ها خلاف قوانین گوگل هستند. خوب بله درست است. اما به نظر می رسد که آنها هرگز آن را به درستی در زمینه قرار نمی دهند. هر سئویی که انجام می دهید و لینکی را که تنها با هدف رتبه بندی وب سایت خود انجام می دهید، خلاف قوانین گوگل است! اگر همین لحظه با مرد سئوی محلی خود تماس بگیرید و از او بخواهید که وب سایت شما را برای شما رتبه بندی کند. این نیز خلاف قوانین گوگل است. مانند هر کاری که انجام می دهید، تنها با هدف دستکاری مکان های خود در نتایج جستجو، خلاف قوانین گوگل است.

ما اینجا در انگلیس ضرب المثلی داریم. که می گوید “شما به همان اندازه برای گوسفند آویزان می شوید تا بره”. وقتی صحبت از استفاده از PBN برای رتبه‌بندی وب‌سایت‌های شما می‌شود، هرگز درست نبوده است! PBN فقط گوسفند نیست، چوپان، مزرعه او و بره است! چرا وقت و تلاش خود را برای روش‌های دیگر تلف کنید، در حالی که درست در مقابل شماست موثرترین روش سئو وجود دارد!

برخی افراد می گویند که سئوی PBN کلاه سیاه است. من هرگز این مزخرفات “کلاه” را درک نکرده ام. کلاه سفید، کلاه سیاه، کلاه خاکستری. واقعا چه انبوهی از زباله سئویی هست که کار می‌کند و سئویی که کار نمی‌کند، کلاهی نیست که در وسط آن داده شود. PBN ها بسیار خوب کار می کنند و در دراز مدت این کار را ادامه خواهند داد. کل این بحث کلاه در سئو، تنها راهی برای دسته بندی سبک های مورد استفاده است. این به معنای چیزی نیست، هیچ تعریف واقعی ندارد و فقط شرکت های سئوی معمولی هستند که سعی می کنند مشتریان را از معاملات واقعی بترسانند.

شما می شنوید که مردم در مورد شکسته شدن و از بین رفتن pbn های خود صحبت می کنند. این فقط زمانی اتفاق می افتد که آنها را اشتباه ساخته باشید. ردپای عظیمی از محتوای مزخرف، طراحی بد، چیدمان‌ها و استفاده از استراتژی‌های پیوند بی‌محور بی‌مورد ایجاد کرد. یا آنها را به شیوه ای ناامن میزبانی کرد. مثل این است که بگوییم از هر نیم میلیون کاندوم، 1 عدد تقسیم می شود، پس بهتر است استفاده از آنها را متوقف کنیم! فقط حرف بیخودی واقعا اگر آنها را درست بسازید، هرگز هیچ شکلی از فهرست زدایی نخواهید دید. اگر مشتری میزبانی PBN ما هستید. ما خواهیم کرد تمام کمک های لازم را به صورت رایگان به شما ارائه می دهد. اطمینان حاصل کنید که pbns شما هر بار به کمال ساخته شده است.

بنابراین بله PBN ها برای استفاده بسیار ایمن هستند، هنگامی که دستورالعمل های ساده در مورد نحوه ساخت و استفاده از آنها را دنبال می کنید. آنها رقبای شما را در سرویس ها از بین می برند و وب سایت هایی را رتبه بندی می کنند که فقط در رویاهای خود دیده اید. با اطمینان کامل می توانم به شما بگویم، PBN ها بهترین استراتژی سئو کوتاه مدت و بلند مدتی هستند که تا به حال داشته اید در زرادخانه ابزارهای رتبه بندی شما. من دیده ام که مردم هزاران نفر را برای سئوی ناخواسته هدر می دهند و 10 صفحه اول را ندیده ام. اما بعد نصف این مبلغ را برای PBN خرج کنید و نتایج را ببینید آنها برای بدست آوردن اقدام کردند.

هرکسی که به شما بگوید PBN ها ایمن نیستند، واقعاً احمق است و باید سرش را از دامن خود خارج کند. وقتی در وب سایت شخصی می خوانم که PBN ها کار نمی کنند یا برای استفاده امن نیستند. مهم نیست چه چیز دیگری در سایت آنها وجود دارد، در مورد چه چیزی پست کرده اند یا چه چیزی می فروشند. من هرگز علاقه ای ندارم زیرا می توانم بلافاصله بگویم این احمق نمی داند آنها در مورد چه صحبت می کنند! تنها کلاه این افراد کلاه دلقک است. واقعاً افراد احمقی که سئو یا قدرت PBN را نمی دانند. من افراد/تجار زیادی را می شناسم که کاملاً بر جایگاه های آنها تسلط دارند، فقط با استفاده از PBN ها!

برای جمع بندی موارد برای شما:

  1. به هیچ احمقی که به شما می گوید PBN ها کار نمی کنند یا استفاده از آنها ایمن نیست گوش ندهید. خیلی اشتباه میکنن!
  2. PBN ها فوق العاده ایمن هستند وقتی درست ساخته شود
  3. PBN ها نه تنها ایمن هستند، بلکه ایمن هستند قوی ترین ابزار سئو شما همیشه داشته اید.

اگر در مورد ساخت PBN خود به کمک یا مشاوره نیاز دارید. به یاد داشته باشید که ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا آن را به درستی انجام دهید و می توانیم به شما در تمام زمینه های SEO و PBN مشاوره دهیم. ما برای این خدمات هزینه ای از شما دریافت نمی کنیم. همه مشتریان ما برای اطمینان از موفقیت شما از کمک شخصی دریافت می کنند.

با آخرین پست های وبلاگ همراه باشید!

در وبلاگ PBN ما مشترک شوید. به سادگی ایمیل خود را در زیر وارد کنید، دسته های مورد علاقه را انتخاب کنید و مشترک شوید. هنگامی که یک پست وبلاگ جدید در دسته انتخابی شما منتشر می شود، به طور خودکار یک ایمیل دریافت کنید.