آیا PBN غیرقانونی است؟ ✅ PBN کاملا قانونی است ✅ PBN برای استفاده بسیار ایمن است ✅

من بارها سوال “آیا PBN غیر قانونی است” پرسیده شده است. پاسخ ساده این است که خیر، آنها به هیچ وجه غیرقانونی نیستند. داشتن شبکه وبلاگ خصوصی شما کاملا قانونی است. من مطمئن نیستم که چرا کسی فکر می کند آنها غیرقانونی هستند، زیرا آنها به سادگی چنین نیستند.

من احساس می کنم این یک سوال بسیار عجیب برای هر کسی است. چرا کسی فکر می کند که PBN غیرقانونی است؟ واقعا متوجه نمیشم اجازه دهید چند نکته را در مورد هر شکلی از سئو برای شما توضیح دهم.

چیزی به نام غیرقانونی وجود ندارد. فقط SEO وجود دارد که کار می کند یا کار نمی کند. پایان داستان!

گوگل دستورالعمل هایی دارد و فیلترها و الگوریتم هایی برای جلوگیری از سوء استفاده های آسان سئوی شناخته شده دارد. آنها یک تجارت هستند و از مردم می خواهند که هزینه تبلیغات آنها را بپردازند، به صورت رایگان در صفحه یک رتبه بندی نمی شود. در سال های اخیر آنها سئو را برای افراد سخت تر کرده اند. آنها سوراخ های حلقه و تقلب های آسان را بستند.

اما این به این معنی نیست که PBN غیرقانونی است! به این معنی است شما باید آنها را هوشمندتر بسازید و بیشتر در مورد رد پا فکر کنید. اگر شما با PBN های خود گوشه های خود را برش دهید و آنها را توسط Google نابود خواهید کرد مطمئنا. اما روش های صحیح ساخت وب سایت های PBN خود را دنبال کنید. و شما کاملا خوب خواهید بود.

صحبت های زیادی در مورد وجود دارد سئو کلاه سیاه، کلاه سفید و کلاه خاکستری خارج وجود دارد. همش مزخرفه صادقانه بگویم. فقط سئو سایت شما را رتبه بندی می کند و سئوی است که پول شما را هدر می دهد. اصلاً در ذهن من مقوله “کلاه” برای آن وجود ندارد. علاوه بر این، قطعا هیچ نوع سئوی قانونی و دیگری غیرقانونی وجود ندارد. واقعا چنین مفهومی وجود ندارد.

هر پیوندی که برای تلاش و افزایش رتبه خود ایجاد می کنید، برخلاف دستورالعمل های گوگل است!

این دسته بندی اشکال سئو باعث سردرگمی زیادی در دنیای سئو برای کسانی شده است که واقعاً آن را درک نمی کنند. اگرچه نوعی تعریف کلی دارد، اما بیشتر اوقات این تعریف کلی دارد. توسط افرادی که چیزی می فروشند استفاده می شود برای ترساندن شما از سایر اشکال موثرتر سئو. یا اینکه شما را به خرید خدمات آنها تشویق کنند. یکی از موثرترین البته PBN SEO است. همچنین این یکی است که بیشترین افسانه در مورد آن وجود دارد.

بگذارید چیزی را برای شما کاملاً روشن کنم. اگر لینکی را بخرید یا بسازید که تنها هدف از انجام آن باشد. افزایش رتبه وب سایت شما در گوگل است. شما مخالف دستورالعمل های آنها هستید. وجود دارد هیچ تفاوتی بین پیوند کلاه سفید ظاهری و آنچه مردم می گویند پیوند کلاه سیاه است. وجود دارد هیچ تفاوتی بین این دو وجود ندارد اصلا! بنابراین وقتی می بینید که افرادی سعی می کنند چیزی را با شعارهایی مانند:

بک لینک کلاه سفید ایمن گوگل برای فروش

مزخرف مطلق!

یا

بک لینک های امن پنگوئن گوگل

چنین چیزی نیست!

همه چیزهایی که می خوانید درست نیست، به خصوص در مورد سئو.

شما باید همه اینها را درک کنید این فقط بازاریابی خوب قدیمی است. برای اینکه هر پیوندی امن پنگوئن باشد، فقط یک پیوند نیست. مربوط به کل پروفایل پیوند شماست و عوامل دیگر به طور کلی. شما می توانید بهترین لینک های جهان و همه آنها را در صفحه اصلی خود قرار دهید، سایت شما رتبه بندی نخواهد شد. زیرا فاکتور توزیع لینک ندارد و این طبیعی نیست و گوگل آن را متوقف خواهد کرد مطمئنا. بنابراین کسی که سعی دارد شما را وادار به خرید چیزی کند که می‌گوید امن پنگوئن است، واقعاً اصلاً درست نیست. زیرا مانند هر بک لینک، همه چیز به نحوه و مکان استفاده شما بستگی دارد!

من یک شرکت سئوی بسیار بزرگ در ایالات متحده را می شناسم که همیشه با گفتن آنها به بازار می پردازد فقط سئو کلاه سفید را انجام دهید در وب سایت های مشتریان خود من یک واقعیت را می دانم آنها یک شبکه PBN قوی 2000 دارند که برای رتبه بندی وب سایت های مشتریان خود استفاده می شود. و من می دانم که وب سایت خود آنها با استفاده از 85٪ لینک های pbn رتبه بندی شده است! آنها تنها کسی نخواهند بود که می توانم به شما اطمینان دهم.

من شرکت های زیادی را می بینم ارائه خدمات پست مهمان. بیان معیارها و آمار ترافیک وب سایت ها. تعداد زیادی از این سایت ها PBN هستند. چون بهش میگن پست مهمان و نه لینک PBN. مردم نمی فهمند تفاوت زیادی بین یک وبلاگ مهمان در یک سایت دنیای واقعی و یک پست در وبلاگی که فقط برای فروش پست های مهمان ساخته شده است وجود دارد. دومی معمولاً یک وب سایت PBN است. متأسفانه تعداد زیادی از افرادی که در آنجا درگیر انجام سئوی خود هستند. فقط تفاوت ها را درک نکنید.

من یک سال پیش مقاله ای دیدم که توسط یک احمق نوشته شده بود که اسمش را نمی برم. در وبلاگ معروفش او می گفت چگونه از پست مهمان در یک وب سایت استفاده کرده است و عالی کار می کند. اما PBN باید اجتناب شود. در تصویری که از وب سایتی که از پست مهمان استفاده کرده است، ارسال کرده است. من توانستم آدرس اینترنتی آن را ببینم. بنابراین وقتی آن را بررسی کردم. این‌ها اصلاً پست‌های مهمان نبودند، آنها پست‌هایی در وبلاگی بودند که او مالک آن نبود. اما وبلاگ یک PBN بود که پست مهمان می فروخت. بنابراین وقتی این شخص می گوید PBN غیرقانونی است و استفاده از آن بسیار خطرناک است. من فقط غلت زدم و به او خندیدم. چه طوفانی!

در مورد PBN هیچ چیز غیرقانونی وجود ندارد.

کلمه غیرقانونی به معنای خلاف قانون است. بنابراین، اگر این کار را انجام دهید، پلیس را به درب منزلتان ببرید، به دادگاه ببرید و جریمه یا زندانی کنید. وقتی یک PBN بسازید این اتفاق نمی افتد یا از پیوندهای یکی استفاده کنید. بنابراین اینکه بگوییم PBN غیرقانونی است، واقعاً بزرگترین شوخی است. مردم فکر می کنند که خطر یا عنصر غیرقانونی دیگری برای PBN ها وجود دارد. وجود ندارد! این فقط یک روش SEO است که بسیار خوب کار می کند. مانند هر لینک بیلدینگ، اگر اشتباهی انجام دهید بهای آن را خواهید پرداخت. این هست چیزی نیست که فقط برای PBN ها اعمال شود، اعمال می شود هر نوع لینک بیلدینگ!

با در نظر گرفتن همه اینها. لطفا این را درک کنید هیچ چیز غیرقانونی در ساخت شبکه های وبلاگ خصوصی شما وجود ندارد. تا جایی که به گوگل مربوط می شود، شما دارید در صورت استفاده از پیوندهایی که کلاه سفید ابداع شده اند، به همان اندازه احتمال “گرفتار شدن” وجود دارد. تنها تفاوت این است که وقتی پیوندهای PBN را به درستی می سازید. پیوندهای PBN مانند هیچ چیز دیگری کار نمی کنند! از این رو، استفاده از آنها شانس بیشتری برای رتبه بندی شما دارد. علاوه بر این، آن است خطر را افزایش نمی دهد در این فرآیند در آخر، اجازه دهید برای آخرین بار بگویم. هیچ چیز غیرقانونی در مورد PBN وجود ندارد!

با آخرین پست های وبلاگ همراه باشید!

در وبلاگ PBN ما مشترک شوید. به سادگی ایمیل خود را در زیر وارد کنید، دسته های مورد علاقه را انتخاب کنید و مشترک شوید. هنگامی که یک پست وبلاگ جدید در دسته بندی انتخابی شما منتشر می شود، به طور خودکار یک ایمیل دریافت کنید.