Arduino UNO Board: Under The Hood

عکس پروفایل نویسنده

در این مقاله شرح کاملی از برد بسیار معروف Arduino UNO به شما ارائه می شود. در این مقاله به توضیحات فنی و سخت افزاری صفحه پرداخته شده است. اگر مبتدی هستید ، ممکن است این مقاله بسیار مفید باشد.

Arduino UNO یک صفحه میکروکنترلر منبع باز است که توسط Arduino ساخته شده است. سی سی برد آردوینو UNO یک کامپیوتر کوچک است که در صورت تأمین مقداری ورودی ، خروجی کنترل شده ای را ارائه می دهد. با استفاده از پلت فرم آردوینو می توان طیف گسترده ای از پروژه ها را ایجاد کرد. ارزان و آسان برای استفاده است. برای اینکه بتوانید از پلتفرم آردوینو بیشتر بهره مند شوید ، فقط باید با اصول C یا C ++ و اصول اتصالات مدار آشنا شوید. برای نوشتن کد پروژه خود می توانید از Arduino IDE (یکپارچه محیط توسعه) استفاده کنید و با استفاده از همان مورد آن را روی صفحه بارگذاری کنید. برد آردوینو ورودی را از دستگاه ها مانند سوئیچ ها ، سنسورها و غیره می گیرد و خروجی بر اساس کدی که روی صفحه بارگذاری شده بدست می آید.

در زیر شرح مختصری از سخت افزار و نرم افزار Arduino UNO آورده ام. همچنین ، در انتهای مقاله ، من کار هیئت مدیره UNO را با یک مثال ساده از کنترل LED نشان داده ام.

توضیحات سخت افزار

میکروکنترلر روی صفحه

بردهای Arduino UNO ATmega328P معروف را بر روی خود نصب کرده اند که یک Atmel AVR 8 بیتی است …