Apu Memecoin با حمایت قوی جامعه به 11600 دارنده توکن رسید

PHOENIX، ایالات متحده، 27 مه 2024/Chainwire/–Apu Apustaja، یک موج جدید ممکوین در صنعت، از حمایت چشمگیر جامعه به سرعت در حال رشد خود، از جمله بیش از 11650 دارنده سکه و بیش از 13000 عضو کانال تلگرام خبر داده است. رهبری یک انقلاب در این بخش، که میم کوین های قورباغه ای را می بیند که جایگزین سکه هایی با مضمون سگ می شود. در پشت افزایش ناگهانی محبوبیت آن، یک جامعه بسیار مشتاق و یک تیم توسعه متخصص وجود دارد.

آپو هم اعلام کرد APU.COM را خریداری کرده است که با یک حرکت قریب الوقوع از دامنه سابق Apu.community به وب سایت رسمی آن تبدیل خواهد شد. این رویداد نقطه عطف مهمی در توسعه پروژه بود زیرا دامنه جدید و فوق کمیاب به آن کمک می کند تا در آگاهی از برند، اصالت و شناخت آن افزایش یابد.

Apu Apustaja یک میم اینترنتی محبوب است که به انگلیسی به “Help Helper” ترجمه می‌شود و از یک تصویر فنلاندی نشات می‌گیرد. کسانی که دانش کمتری از شخصیت‌های میم دارند، ممکن است Apu را با Pepe اشتباه بگیرند، یکی دیگر از میم‌های قورباغه معروف که باعث ایجاد میم‌کوین در حال حاضر بسیار محبوب، Pepecoin شده است. در حالی که این دو شخصیت طراحی‌های مشابهی دارند، Apu دارای ویژگی‌های متفاوتی است، از جمله خطوط نرم‌تر، بیانی تا حدودی غم‌انگیز و ظاهری کودکانه. برخی می گویند که آپو برای پپه همان چیزی است که شیب برای دوج است.

علاوه بر این، این پروژه امنیت …

Source link