Apu Apustaja Memecoin کمپین بیلبورد با دید بالا را در شهر نیویورک راه اندازی کرد

PHOENIX، ایالات متحده، 4 ژوئن 2024/Chainwire/–**Apu Apustaja memecoin که کل صنعت کریپتو را به هیجان می‌آورد، همچنین حس جدیدی در خیابان‌های شلوغ شهر نیویورک است، جایی که بیلبوردهای پر زرق و برق این پروژه را برای رهگذران و تماشاگران تبلیغ می‌کنند. میم کوین معروف قورباغه در 13 بیلبورد در ایستگاه های مختلف منهتن، از جمله یکی در میدان شلوغ تایمز، که احتمالاً شناخته شده ترین تقاطع جهان با جذابیت تجاری سرسام آور است، ظاهر می شود.

نیویورک یکی از بزرگترین مراکز اقتصادی جهان است. این مکان خانه شرکت های وال استریت، موسسات بانکی قدرتمند و یک جامعه رمزنگاری تثبیت شده است. تبلیغات در این شهر نقطه عطف قابل توجهی برای Apu Apustaja است و دید و گستردگی آن را گسترش می دهد. سکه لذت‌بخش الهام‌گرفته از میم اکنون می‌تواند به مخاطبان گسترده‌تر و افراد جدیدی که مشتاق پروژه و آینده آن هستند دسترسی پیدا کند.

بیلبوردهای Apu Apustaja در نیویورک بخشی از کمپین بازاریابی گسترده این پروژه برای افزایش آگاهی و شناخت برند است. تلاش های بازاریابی این تیم شامل انتشار مقالات وب و تعامل با جامعه در حال رشد خود در کانال های مختلف از جمله ایکس (توئیتر)، تلگرام، و اینستاگرام. مهم‌تر از همه، تیم می‌گوید این فقط آغاز برنامه‌ریزی‌های آنها برای تکامل پروژه و آن است.

Source link