APU Apustaja: حامی رسمی Matchroom Boxing Matias vs Paro

مدیریت توکن رمزنگاری Apu Apustaja اعلام کرده است که حامی کارت مبارزه Matchroom Boxing بین Subriel Matias و Liam Paro خواهد بود که به طور زنده در DAZN در روز شنبه، 15 ژوئن 2024 پخش می شود.

جنگ

این مبارزه به شدت مورد انتظار بوده است زیرا مبارز استرالیایی پارو برای کسب عنوان قهرمانی سبک وزن نوجوانان جهانی IBF در کولیسئو خوان اوبین کروز آبرو در Manati، پورتوریکو به مصاف ماتیاس خواهد رفت. این اولین مبارزه ماتیاس در زادگاهش از سال 2019 خواهد بود و هم او و هم حریفش به شانس خود برای پیروزی افتخار می کنند. طرفداران با نفس بند آمده منتظرند تا ببینند چه کسی در صدر قرار می گیرد و APU Apustaja مفتخر است که از این رویداد حمایت می کند.

APU چیست؟

سازندگان توکن همه چیز را در مورد بقا در یک صنعت رقابتی می دانند، زیرا $APU یک میم سکه است. همه در اطراف Apu، یک قورباغه دوست داشتنی که با نام Helper نیز شناخته می شود، متمرکز است. برخلاف بسیاری از توکن‌های دیگر در فضای میم کوین، $APU به گونه‌ای طراحی شده است که باکیفیت باشد و به کاربرانش مفید باشد. این کاملاً متعلق به جامعه است و همه تحولات عمده در اکوسیستم به طور جمعی تصمیم گیری می شود.

تاکنون، پروژه‌های مربوط به $APU شامل یک بازی و یک لیست پخش در Spotify است که با مشارکت انجمن آن ساخته شده است. این در راستای خلق شخصیت آپو است که در…

Source link