Appwrite API ها و SDK را برای Svelte ادغام کنید

عکس پروفایل نویسنده

@پیرشدنیالداد فاکس

کارآفرین ، معمار نرم افزار ، مشتاق منبع باز و خالق http://appwrite.io

Appwrite از انتشار SDK Appwrite برای Svelte خبر داد. این SDK به SDK های دیگر مانند SDK های جلویی Web و Flutter می پیوندد که به شما امکان می دهد به راحتی Appwrite را با برنامه های وب ، تلفن همراه و دسک تاپ خود ادغام کنید.

Svelte چیست؟

Svelte یک چارچوب جاوا اسکریپت متن باز و جلویی برای ساخت صفحات وب تعاملی است. مفهوم کلی Svelte مانند چارچوب های قبلی مانند React و Vue است که به شما امکان می دهد برنامه های وب بسازید. توسط ریچ هریس و توسط هریس و تیم اصلی Svelte نگهداری می شود.

Appwrite چیست؟

Appwrite یک سرور منبع باز ، انتهای به انتها ، باطن برای توسعه دهندگان جلویی و تلفن همراه است که به شما امکان می دهد برنامه ها را بسیار سریعتر بسازید. هدف آن جمع آوری و ساده سازی وظایف مشترک توسعه در پشت RI API ها و ابزارها است که به شما کمک می کند برنامه های پیشرفته را سریعتر بسازید.

با SDK جدید Appwrite برای Svelte می توانید به راحتی از API های Appwrite در یک برنامه بومی و اختصاصی برای Svelte استفاده کنید.

اولین، Appwrite را نصب کنید

ساده ترین راه برای شروع کار با سرور Appwrite شما اجرای ابزار نصب Docker ما از ترمینال شماست. قبل از اجرای دستور نصب ، مطمئن شوید که Docker CLI را نصب کرده اید …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  مراقب باشید: بیت کوین به زودی می تواند کارهای غیرمنتظره را انجام دهد