پشتیبانی Apple Mail AVIF | avif.io ✨

AVIF چیست؟

AVIF یا فرمت تصویر AV1 آخرین فرمت فشرده سازی تصویر موجود است. AVIF فرمتی برای بهینه سازی تصاویر به منظور کوچکتر کردن آنها با حفظ همان کیفیت (بدون ضرر) است. فایل های AVIF دارای پسوند .avif هستند. AOM AVIF را برای ارائه تصاویر بدون حق امتیاز با راندمان فشرده سازی بهتر و ویژگی های بیشتر نسبت به فرمت های موجود توسعه داد. AVIF مانند نمونه های قبلی خود (WebP، JPEG-XR، JPEG2000، و PNG، GIF) با تصاویر با محدوده دینامیکی بالا سازگار است. این فرمت از رنگ های 10 و 12 بیتی با وضوح کامل پشتیبانی می کند و تصاویری تا ده برابر کوچکتر از سایر فرمت ها تولید می کند. فرمت AVIF یک تغییر دهنده بازی است که به زودی به فرمت تصویر پیش فرض در جهان تبدیل خواهد شد. به عنوان یک نتیجه از ویژگی های بالقوه آن، احتمالاً به سرعت در همه سیستم عامل ها پشتیبانی می شود.

اپل میل چیست؟

یک سرویس گیرنده ایمیل که با سیستم عامل‌های macOS، iOS و watchOS Apple Inc. ارائه می‌شود، Apple Mail (با نام رسمی Mail) است. به عنوان بخشی از خرید NeXT توسط اپل در سال 1997، Apple Mail از NeXTMail نشأت گرفت که NeXT در ابتدا به عنوان بخشی از سیستم عامل NeXTSTEP خود توسعه داد. Apple Mail از SMTP برای ارسال پیام، POP3، Exchange و IMAP برای ذخیره پیام ها و S/MIME برای رمزگذاری پیام ها به صورت انتها به انتها استفاده می کند. علاوه بر این، برای کار با ارائه دهندگان ایمیل محبوب، از جمله Yahoo! از پیش پیکربندی شده است. Mail، AOL Mail، Gmail، Outlook، iCloud (MobileMe سابق) و Exchange. iOS شامل یک نسخه موبایل از Apple Mail است که از پروتکل Exchange ActiveSync (EAS) پشتیبانی می کند. با این حال، تا زمان انتشار iOS 9، اپل میل از پیوست کردن فایل ها به پاسخ ها پشتیبانی نمی کرد. در برنامه ایمیل اپل برای macOS، EAS پشتیبانی نمی‌شود. مشکل اصلی این است که پیام‌های ارسال شده به اشتباه در پوشه پیام‌های ارسال‌شده کپی می‌شوند و از طریق همگام‌سازی به دستگاه‌های دیگر، از جمله iOS منتشر می‌شوند. امکان پیکربندی Apple Mail برای دریافت حساب های ایمیل همه کاربران در یک لیست، سازماندهی ایمیل ها در پوشه ها، جستجوی ایمیل ها و اضافه کردن خودکار امضا به ایمیل های خروجی وجود دارد. علاوه بر این، با لیست مخاطبین، تقویم، نقشه ها و سایر برنامه ها ادغام می شود.

پشتیبانی Apple Mail AVIF

تا به امروز، Apple Mail از تصاویر AVIF پشتیبانی نمی کند. می‌توانید فایل‌های AVIF را مانند سایر فایل‌ها پیوست کنید، اما نمی‌توانید آنها را به صورت درون خطی پیوست یا مشاهده کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  AVIF در مقابل HEIF | avif.io ✨