سه پادشاهی، و خیلی بیشتر

وقت آن است که مجموعه جمعه ما از بهترین تخفیف های بازی و برنامه های اندرویدی توسط Google Play ارائه شود. با این حال، قبل از اینکه به آن‌ها بپردازید، افت قیمتی را که ما در حال پیگیری در گلکسی زد فولد 4 کاملاً جدید سامسونگ و گلکسی واچ 4 کلاسیک آن هستیم، بررسی کنید. در مورد برنامه‌ها، ما تخفیف‌هایی روی دوربین دستی داریم: دوربین DSLR Pro، A Good Snowman، Three Kingdoms The Last Warlord، Aeon’s End، Viewport – The Game، و موارد دیگر. برای نگاهی کامل به بهترین تخفیف های بازی و اپلیکیشن اندروید امروز به زیر سر بزنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

بهترین معاملات سخت افزار اندروید امروزی سرفصل معاملات امروزی است 200 دلار کاهش قیمت گلکسی زد فولد 4 کاملا جدید سامسونگ در کنار معامله ای که در حال پیگیری در گلکسی واچ 4 کلاسیک 46 میلی متری سامسونگ هستیم. در مورد پیشنهادات افزودنی، تخفیف های جدیدترین پایه شارژر بی سیم 15 واتی سامسونگ اسپیگن و همچنین کارت میکرو اس دی 32 گیگابایتی Elite Class 10 PNY و مانیتور هوشمند 43 اینچی سامسونگ را که به جمع لوازم جانبی گوشی های هوشمند ما می پیوندند، بررسی کنید.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد Three Kingdoms The Last Warlord:

Three Kingdoms: The Last Warlord یک بازی استراتژیک مبتنی بر لرد است که توسط استودیوی Chengdu Longyou ساخته شده است. این استودیو این دنیای بازی را که در دوره سه پادشاهی اتفاق می‌افتد، عمدتاً بر اساس نظرات مردم در مورد سایر بازی‌های مربوط به آن دوره ساخته است. بازی در به تصویر کشیدن تفاوت های شهرهای مختلف و همچنین توانایی ها و ویژگی های افسران نظامی بسیار دقیق است. بازی همچنین از یک سیستم نبرد جذاب استفاده می کند که در آن آب و هوا، شکل زمین و بسیاری از عوامل دیگر بر نتیجه هر نبرد تأثیر می گذارد.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!