معاملات روز برنامه اندروید: Cosmic Express و موارد دیگر

همه بهترین تخفیف‌های امروزی در مورد بازی‌ها و برنامه‌های اندرویدی اکنون آماده عرضه به پایین هستند. در کنار تخفیف‌های Google Play ما، حتماً به پیشنهادهایی که اکنون در Galaxy Z Flip 4 5G تازه منتشر شده سامسونگ و 200 دلار کاهش قیمت در گوشی‌های OnePlus 9/Pro. اما در حال حاضر همه چیز به برنامه‌ها مربوط می‌شود و مجموعه معاملات ما با عناوینی مانند Cosmic Express، Requence، Streets of Rage 4، Romancing SaGa 2، Lichtspeer و غیره سرفصل‌هایی دارد. برای نگاهی کامل به بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید، به زیر سر بزنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

در کنار موارد جاری 200 دلار کاهش قیمت در Samsung Galaxy Z Fold 4 کاملاً جدید، ما همچنین اکنون در حال پیگیری یک پیشنهاد خوب در Galaxy Z Flip 4 5G سامسونگ هستیم که به تازگی منتشر شده است. با ملحق شدن به این معاملات، می‌خواهید از این قیمت 200 دلاری یک روزه در گوشی‌های OnePlus 9/Pro قبل از اینکه به دومین قیمت برتر تا کنون در هدفون Bose QuietComfort 45 و همه چیزهایی که در مجموعه لوازم جانبی گوشی‌های هوشمند ما موجود است، بپردازید.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد Cosmic Express:

Cosmic Express یک بازی پازل در مورد برنامه ریزی مسیر قطار برای بی دست و پاترین مستعمره فضایی جهان، از ذهنیات پشت A Good Snowman Is Hard To Build و هنر Tyu از Klondike است. این زیبا، سخت‌تر از آن چیزی است که به نظر می‌رسد، و تضمین می‌کند که ساعت‌ها سرگرمی خسته‌کننده را در صدها سطح به شما می‌دهد.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!