[Announcement] ریز سرویس های Blockchain منبع باز برای کمک به شما در ساخت Blockchain خود

عکس پروفایل نویسنده

@متخلفمتخلف

مدیر عامل گروه Koinos ، سازندگان بلاک چین Koinos

من آندرو لوین ، مدیر عامل گروه Koinos هستم ، سازندگان بلاک چین Koinos ، اولین بلاکچینی که واقعا رایگان استفاده خواهد شد ، و امروز من بسیار هیجان زده هستم که اعلام می کنم منبع باز داریم چهار قطعه جدید Koinos.

اما این چیزی نیست که ما منبع باز آن را بسیار هیجان انگیز می کنیم ، به همین دلیل است که آنها را به صورت منبع آزاد تهیه می کنیم. با Koinos ، ما در حال ایجاد یک روش کاملاً جدید در ایجاد بلاکچین هستیم که به موازات روش شروع ناب است.

https://www.youtube.com/watch؟v=lV84rsOoFjg

روش ناب بلاکچین

Koinos از پایه ساخته شده است تا از یک فرایند تولید آزمایشی و تکراری پشتیبانی کند که به افراد سازنده زنجیره بلوک امکان می دهد از سایر توسعه دهندگان بازخورد بگیرند و به سرعت این بازخورد را در محصول ادغام کنند.

به عبارت دیگر ، ما اعتقاد داریم که با توسعه دهندگان باید مانند مشتری رفتار شود و تناسب بازار کالا زمانی حاصل می شود که توسعه دهندگان آنقدر از Koinos استفاده کنند که در آن ریخته شوند.

Koinos ساخته شده است تا مجبور نشویم دقیقاً بفهمیم توسعه دهندگان از Koinos چگونه استفاده می کنند ، فقط باید تحویل بگیریم حداقل اجرای مناسب به عنوان ریز سرویس ها یا ماژول های قرارداد هوشمند که توسعه دهندگان می توانند با آنها شروع به بازی کنند و سپس درباره آنها بازخورد می دهند.