چگونه محافظت در برابر سرقت اندروید دستگاه ها و داده های شما را ایمن نگه می دارد

1. بهبود حفاظت از دستگاه و داده برای جلوگیری از سرقت قبل از وقوع

ما در حال تلاش برای تقویت امنیت دستگاه شما در برابر سرقت با ویژگی‌های حفاظتی جدید و بهبودیافته‌ای هستیم که سارقان را مجبور می‌کند دو بار در مورد تلاش کردن فکر کنند.

به‌روزرسانی تنظیم مجدد کارخانه از تنظیم مجدد توسط دزد جلوگیری می‌کند. برای برخی از مجرمان، هدف این است که به سرعت دستگاه دزدیده شده خود را تنظیم مجدد کرده و آن را دوباره بفروشند. ما با ارتقای حفاظت بازنشانی کارخانه اندروید، انجام این کار را دشوارتر می کنیم. با این ارتقا، اگر دزد مجبور شود دستگاه دزدیده شده را بازنشانی کند، بدون اطلاع از اعتبار دستگاه یا حساب Google شما قادر به تنظیم مجدد آن نخواهد بود. این امر باعث می شود دستگاه دزدیده شده غیرقابل فروش باشد و انگیزه سرقت گوشی کاهش یابد.

فضای خصوصی برنامه های حساس شما را پنهان می کند. برخی از سارقان فقط دستگاه را می خواهند، اما هدف بسیاری از آنها استخراج داده های ارزشمند و انتقال وجوهی از تلفن شما است که می تواند بسیار بیشتر از سخت افزار شما ارزش داشته باشد. فضای خصوصی یک ویژگی جدید است که به شما امکان می‌دهد یک ناحیه مجزا در تلفن خود ایجاد کنید که می‌توانید آن را مخفی کرده و با یک پین جداگانه قفل کنید و امنیت بیشتری را برای برنامه‌هایی که ممکن است حاوی داده‌های حساسی مانند اطلاعات سلامتی یا مالی باشند، به شما می‌دهد.

مراحل بیشتر برای تغییر تنظیمات حساس دستگاه برای محافظت از داده های شما. اکنون غیرفعال کردن Find My Device یا تمدید مهلت زمانی صفحه نمایش، به پین، رمز عبور یا احراز هویت بیومتریک شما نیاز دارد و یک لایه امنیتی اضافی اضافه می‌کند تا مجرمانی که دستگاه شما را در دست گرفته‌اند، قفل آن را به صورت آنلاین و غیرقابل ردیابی نگه دارند.

افزایش احراز هویت برای محافظت از شما در صورتی که پین ​​شما توسط دزد شناخته شود. وقتی فعال باشد، احراز هویت پیشرفته جدید ما برای دسترسی و تغییر تنظیمات حیاتی حساب Google و تنظیمات دستگاه، مانند تغییر پین، غیرفعال کردن حفاظت در برابر سرقت یا دسترسی به کلیدهای عبور، از یک مکان غیرقابل اعتماد، به بیومتریک نیاز دارد.

به‌روزرسانی‌های حفاظتی بازنشانی کارخانه و فضای خصوصی به‌عنوان بخشی از Android 15 منتشر می‌شود. حفاظت‌های احراز هویت پیشرفته اواخر امسال برای دستگاه‌های منتخب منتشر می‌شوند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور