چرا تاجران DoorDash از تبلت های اندرویدی استفاده می کنند

با پلتفرم Enterprise Mobility Social Mobile، پس از انتشار به‌روزرسانی امنیتی اندروید، همه دستگاه‌ها در عرض چند دقیقه از یک پورتال به‌روزرسانی می‌شوند. به‌روزرسانی‌های خودکار با Android Enterprise نیز به ما آرامش می‌دهد.

با Google Play Protect یک لایه امنیتی دیگر به تبلت DoorDash Merchant اضافه کردیم. با ایجاد یک SKU محصول واحد که دارای گواهینامه Google Play Protect و دارای تاییدیه از کلیه رگولاتورها است، میلیون ها دلار در سال در منابع مهندسی و مدیریت پروژه صرفه جویی کرده ایم. این همچنین فرآیند سوار شدن را ساده‌تر کرده و راه‌اندازی آن را در بازارهای جدید آسان‌تر کرده است، زیرا دیگر مجبور نیستیم دستگاه‌های جدید را منبع یا تأیید کنیم.

تبلت‌های Android به بازرگانان ما کمک می‌کنند زمان کمتری را برای عیب‌یابی فناوری صرف کنند و زمان بیشتری را صرف تمرکز بر کسب‌وکار خود کنند. به‌علاوه، تیم فناوری اطلاعات ما می‌تواند مطمئن باشد که دستگاه‌ها ایمن هستند و به راحتی قابل استقرار هستند. اینها همان نتایجی هستند که ما به آنها امیدوار بودیم، و Social Mobile و Android Enterprise به ما کمک کردند تا آنها را ارائه دهیم.