چگونه Android Enterprise می تواند به کاهش ضایعات الکترونیکی کمک کند

بیش از 5 میلیارد تلفن در سال 2022 دور ریخته شد. از انتها تا انتها، این برای بیش از 15 بار دور زمین کافی است. زباله های الکترونیکی جهانی (یا زباله های الکترونیکی) یک چالش رو به رشد است، با بیش از 61 میلیون تن زباله الکترونیکی تا پایان سال 2023 – معادل وزن 168 ساختمان امپایر استیت.

رهبران کسب‌وکار تلاش‌های پایداری مانند کاهش زباله‌های الکترونیکی را در اولویت قرار داده‌اند، و بسیاری به دنبال رویه‌های اقتصاد دایره‌ای هستند – که بر ایجاد محصولات بادوام و همه‌کاره تمرکز دارند – و بیش از یک سوم متعهد به اهداف خالص صفر تا سال 2050 هستند. این یک حرکت تجاری مثبت نیز است: شرکت‌هایی که رویه‌های پایداری قوی‌تری دارند، 21 درصد حاشیه سود بالاتری دارند.

کسب و کارها به راه حل های خلاقانه و قابل اعتماد نیاز دارند تا تعهدات پایداری خود را به عمل تبدیل کنند. ویژگی نمایه کاری Android Enterprise می‌تواند به کاهش تقاضای آن‌ها برای دستگاه‌های جدید بدون به خطر انداختن بهره‌وری و امنیت کمک کند.

مزایای پایدار استراتژی BYOD

این روزها، کسب‌وکارهای بیشتری از استراتژی استقرار Bring-Your-Own-Device (BYOD) استفاده می‌کنند و به کارمندان اجازه می‌دهد از دستگاه‌های خود هم برای کار و هم برای استفاده شخصی استفاده کنند. و مزایای پایداری بزرگی وجود دارد: با محدود کردن دستگاه‌های شرکتی ثانویه، کسب‌وکارها می‌توانند به میزان قابل توجهی زباله‌های الکترونیکی خود را کاهش دهند.

آنها همچنین می توانند از انتشار گازهای گلخانه ای ناشی از تولید دستگاه جلوگیری کنند و در طول عمر خود در انرژی ناشی از شارژ دستگاه ها صرفه جویی کنند. در واقع، بر اساس تخمین‌های گزارش اخیر ما با یک شریک تحقیقاتی شخص ثالث، اجرای یک استراتژی BYOD برای نیروی کار 10000 نفری که به یک دستگاه برای هر کارمند نیاز دارد، می‌تواند انرژی کافی برای تامین انرژی یک خانواده متوسط ​​آمریکایی را برای نزدیک به دو سال ذخیره کند. به علاوه، مقرون به صرفه است: با BYOD ایمن، شرکت‌ها می‌توانند تنها در سال اول تا ۹۲ درصد هزینه‌های سخت‌افزار و مدیریت شرکت را کاهش دهند.

مطالب پیشنهادی  مدیریت داده های موقعیت مکانی شما
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور