چگونه Android Enterprise خدمات Google شما را به هم متصل می کند

برای بهره مندی کامل از اکوسیستم Google، مهم است که بتوانید همزمان برای چندین محصول تجاری Google ثبت نام کنید. به همین دلیل است که اکنون فرآیند ثبت نام بصری تری برای استقرار محصولات Google برای کار در کنار Android Enterprise پیدا خواهید کرد.

اگر یک سرپرست فناوری اطلاعات هستید که برای Android Enterprise ثبت نام کرده اید، اکنون می توانید از آدرس ایمیل شرکت خود به جای حساب شخصی Gmail استفاده کنید. این می‌تواند خطر گم شدن یا حذف شدن حساب‌ها را کاهش دهد و مدیریت اعتبار کلی را بهبود بخشد، به ورود کمتری نیاز دارد و تجربه یکپارچه‌تر را در محصولات و خدمات کسب و کار Google شما ایجاد می‌کند.

به‌عنوان بخشی از این یکپارچه‌سازی دقیق‌تر، اکنون می‌توانید کارهای راه‌اندازی خاصی را به‌طور مرکزی از طریق کنسول Google Admin انجام دهید، مانند همگام‌سازی کاربران و پیکربندی ورود به سیستم (SSO). این انتخاب‌ها برای استقرار چندین محصول Google اعمال می‌شوند، در وقت شما صرفه‌جویی می‌کنند و از ثبات در محیط IT شما اطمینان می‌دهند.

و اگر مایلید محصولات Google اضافی مانند Chrome Enterprise Upgrade برای Chromebook، Chrome Browser Cloud Management یا Google Workspace را به حساب Android Enterprise خود اضافه کنید، دیگر نیازی به ثبت نام جداگانه ندارید. در حین ثبت نام، یا بعداً در کنسول مدیریت Google، به سادگی محصولاتی را که می خواهید اضافه کنید انتخاب کنید تا به طور خودکار برای نیروی کار خود فعال شوند.

در نهایت، تجربه ثبت‌نام بهبودیافته به شما این امکان را می‌دهد که چندین نمونه مدیریت تحرک سازمانی (EMM) را به حساب سازمان خود متصل کنید، و استفاده از محیط‌های آزمایش و تولید را به صورت موازی یا انتقال به یک فروشنده EMM جدید آسان‌تر می‌کند.

تجارب کارکنان بهبود یافته است

برنامه‌ها و سرویس‌های Google می‌توانند به شما در انجام کار کمک کنند، و Android به شما امکان می‌دهد این کار را در حال حرکت انجام دهید. پیش از این، کاربران Android Enterprise اغلب دسترسی محدودی به این خدمات داشتند. اما اکنون، ادمین‌های فناوری اطلاعات می‌توانند به راحتی طیف وسیعی از خدمات Google را برای کارمندان، از جمله Google Workspace در دستگاه‌های اندرویدی خود فعال کنند تا بتوانند در حین حرکت کارآمد بمانند.

یکی از جذاب‌ترین جنبه‌های یکپارچگی بیشتر بین Android Enterprise و دیگر پلتفرم‌ها و سرویس‌های Google، توانایی ایجاد تجربیات بین دستگاهی بهتر است. یکپارچه‌سازی دقیق‌تر طیف وسیعی از ویژگی‌های سازمانی را باز می‌کند که شبیه به ابتکار Better Together Android است، اما با امنیت و مدیریت بیشتری که از Android Enterprise و کنترل سرپرست فناوری اطلاعات انتظار دارید. این ویژگی ها عبارتند از:

تعمیق یکپارچگی بین سایر محصولات سازمانی گوگل و اندروید پایه و اساس بهره وری مبتنی بر هوش مصنوعی را در محل کار ایجاد می کند. به عنوان مثال، Gemini برای Google Workspace دسترسی کسب‌وکار به توانمندترین مدل‌های هوش مصنوعی Google را با کنترل‌های امنیتی و حریم خصوصی برای مشاغل ارائه می‌دهد. کاربران می‌توانند مستقیماً در برنامه Gmail یا از طریق برنامه وب مستقل در gemini.google.com از Gemini کمک بگیرند و به زودی تجربیات بیشتری در تلفن همراه ارائه می‌شود. در واقع، برنامه تلفن همراه Gemini به زودی در تمام دستگاه‌های Android Enterprise در ماه‌های آینده، از جمله دستگاه‌های کاملاً مدیریت‌شده و دستگاه‌هایی که از نمایه کاری Android استفاده می‌کنند، در دسترس خواهد بود.

اگر می‌خواهید بیشتر بیاموزید و در Android Enterprise تازه کار هستید، از راهنمای راه‌حل‌های ما دیدن کنید تا یک شریک EMM پیدا کنید تا به شما در ثبت‌نام و شروع کار کمک کند. اگر مشتری فعلی Android Enterprise هستید، منتظر به‌روزرسانی‌های شریک EMM خود باشید زیرا این به‌روزرسانی‌ها اواخر امسال عرضه می‌شوند.

Source link