چگونه Leroy Merlin 15000 دستگاه را با Android Enterprise مستقر کرد

یادداشت سردبیر: پست امروز از بخش فناوری دیجیتال و داده در Leroy Merlin España، یک خرده فروش پیشرو در کالاهای بازسازی و طراحی داخلی در اروپا.

در Leroy Merlin España، 18000 کارمند ما متعهد به ارائه بهترین خدمات ممکن به مشتریان هستند. بنابراین برای کمک به آنها برای کمک به خریداران Leroy Merlin، تصمیم گرفتیم دستگاه های شرکتی خود را ارتقا دهیم.

برای استقرار تلفن‌ها و تبلت‌های جدید در 140 مکان در سراسر اسپانیا – از جمله فروشگاه‌ها، دفاتر و مراکز توزیع – ما نیاز به تهیه و مدیریت دستگاه کارآمد داشتیم. ما همچنین به یک پلتفرم تحرک سازمانی نیاز داشتیم که با قوانین داده اروپا مطابقت داشته باشد و ابزارهایی برای مدیریت داده و دارایی مناسب ارائه دهد. با کمک تیم Android Enterprise، تبلت‌ها و تلفن‌های Android را ارتقا دادیم که همه با Android Enterprise مدیریت می‌شوند. این کمک کرده است تا اطمینان حاصل شود که تعاملات با مشتری کارآمد و ایمن است و کارمندان ما سازنده می مانند.

استقرار ساده برای 15000 دستگاه

در گذشته، استقرار و مدیریت هزاران دستگاه تلفن همراه نیازمند بسیاری از فرآیندهای دستی و منابع IT بود. ساعت‌ها زمان آماده‌سازی دستگاه بر بودجه و بهره‌وری تیم ما تأثیر گذاشت.

با کمک شریک Android Enterprise MYB Tech Solutions، در کمتر از 10 هفته، 15000 دستگاه را با Android Enterprise برای کارمندان در سراسر اسپانیا مستقر کردیم. با ثبت نام بدون لمس، دستگاه های ما به طور کامل تحویل داده شدند و تنها با چند کلیک راه اندازی شدند. برای مدیریت آسان دستگاه‌ها، VMware Workspace ONE را انتخاب کردیم، یک پلتفرم مدیریت تحرک سازمانی که توسط Android Enterprise طراحی شده است. از آن نقطه به بعد، تیم ما کنترل کل چرخه عمر دستگاه را از طریق مدیریت نقطه پایانی Google Workspace داشت.

مطالب پیشنهادی  به روز رسانی LLM تحقیقات هوش مصنوعی سلامت

جداسازی داده ها با مشخصات کاری

دستگاه‌های ما به طور کامل مدیریت می‌شوند و دارای نمایه کاری هستند، که به کارمندان ما امکان می‌دهد به طور ایمن از یک دستگاه برای استفاده کاری و شخصی استفاده کنند. کارمندان می‌توانند برنامه‌های کار بهره‌وری تأییدشده مانند Gmail را از فروشگاه Google Play بدون دخالت فناوری اطلاعات دانلود کنند. و هنگامی که به نمایه شخصی خود می روند، می توانند به طور خصوصی به برنامه های شخصی دسترسی داشته باشند.

امنیت پیشگیرانه و حفاظت از داده ها

با Android Enterprise، می‌توانیم خط‌مشی‌ها را پیکربندی کرده و داده‌های مربوط به کار را از طریق کنترل‌کننده خط‌مشی دستگاه رمزگذاری کنیم. در همین حال، سرویس‌های امنیتی Google به ما در مورد خطرات امنیتی هشدار می‌دهند و Google Play Protect تهدیدهای بدافزار را شناسایی و مسدود می‌کند. همراه با کنترل‌های جلوگیری از از دست دادن داده‌ها و جداسازی قوی، می‌توانیم مطمئن باشیم که دستگاه‌های مستقر شده ما ایمن هستند.

Android Enterprise با یک پلت فرم مدیریت آسان و امنیت تعبیه شده در هر دستگاه، به کارمندان ما کمک می کند تا بر ارائه خدمات شخصی و کارآمد به مشتریان تمرکز کنند.

می خواهید بیشتر بدانید؟ با ما یک تور Android Enterprise داشته باشید نسخه ی نمایشی هدایت شده.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور