اندروید ایموجی یونیکد 15 را در ماه دسامبر اضافه خواهد کرد

ایموجی‌ها به بخش اصلی نحوه برقراری ارتباط ما تبدیل شده‌اند، و امروز، گوگل اعلامیه‌هایی از جمله اضافه شدن ایموجی‌های یونیکد 15، نسخه‌های متحرک ایموجی‌های اندروید و موارد دیگر دارد.

در پستی در وبلاگ Google Developers، مدیر خلاق Emoji و سرآشپز Emoji Kitchen گوگل، جنیفر دانیل، چند به روز رسانی در مورد کار این شرکت با emoji در اواخر ارائه کرد.

اول و مهمتر از همه، این شامل یونیکد 15 جدید به کتابخانه ایموجی گوگل است. بال، دست چپ و راست، صورت لرزان، زنجبیل، الاغ، گوزن، غاز، چتر دریایی، غلاف نخودی و رنگ‌های جدید قلب تنها برخی از شکلک‌های جدیدی هستند که در استاندارد یونیکد 15 اضافه شده‌اند، همانطور که اوایل امسال گزارش دادیم. در پست وبلاگ امروز، گوگل طرح های خود را برای هر 21 ایموجی جدید، همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، نشان می دهد.

گوگل اعلام کرد که این ایموجی‌های جدید از Unicode 15 «در هفته‌های آینده» به AOSP اضافه می‌شوند و با به‌روزرسانی در ماه دسامبر به اندروید می‌رسند. احتمالاً پیکسل اولین نفر برای این به‌روزرسانی خواهد بود.

در کنار ایموجی یونیکد 15 که به اندروید و سایر محصولات گوگل می رود، این شرکت نسخه رنگی فونت “Noto Emoji” خود را نیز منتشر می کند. Noto Emoji یک فونت emoji منبع باز است که می تواند به صورت آنلاین استفاده شود و کروم و سایر محصولات Google از آن استفاده می کنند. در ابتدا، این فونت فقط از شکلک‌های سیاه و سفید پشتیبانی می‌کرد، اما اکنون پشتیبانی از نسخه‌های تمام رنگی را اضافه می‌کند.

گوگل همچنین برای اولین بار مجموعه ای از نسخه های متحرک رسمی از ایموجی مورد استفاده در اندروید را منتشر می کند. در حالی که نه همه ایموجی ها پشتیبانی می شوند، نزدیک به 200 ایموجی متحرک مختلف را در وب سایت گوگل خواهید یافت. برخی از این ایموجی های متحرک قبلاً توسط Google Messages استفاده می شود.

ایموجی متحرک اندروید

در نهایت، گوگل کروم همچنین پشتیبانی از شکلک هایی را اضافه می کند که می توانند رنگ ها را تغییر دهند. تا زمانی که از آخرین نسخه Chrome استفاده می کنید، نسخه نمایشی آن عملکرد در اینجا موجود است.

اطلاعات بیشتر در اندروید:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: