ابزار بازیابی داده اندروید، انیمیشن‌های جدید تبلت پیکسل را دریافت می‌کند

گوگل ابزار بازیابی داده اندروید را با تعداد انگشت شماری انیمیشن جدید در آماده سازی برای تبلت پیکسل آینده به روز کرده است.

درباره APK Insight: در این پست «APK Insight»، آخرین نسخه برنامه‌ای را که Google در Play Store آپلود کرده است، کامپایل کرده‌ایم. هنگامی که این فایل‌ها را (در مورد برنامه‌های اندروید، APK نامیده می‌شوند) را کامپایل می‌کنیم، می‌توانیم خطوط مختلفی از کد را در آن اشاره به ویژگی‌های احتمالی آینده ببینیم. به خاطر داشته باشید که Google ممکن است هرگز این ویژگی‌ها را ارسال کند یا ندهد، و تفسیر ما از چیستی آنها ممکن است ناقص باشد. با این حال، ما سعی خواهیم کرد مواردی را که به اتمام نزدیک‌تر هستند فعال کنیم تا به شما نشان دهیم در صورت ارسال، چگونه ظاهر می‌شوند. با در نظر گرفتن این موضوع، ادامه مطلب را بخوانید.


هنگام راه‌اندازی یک دستگاه Android جدید – به استثنای مارک‌هایی مانند سامسونگ که روش خاص خود را برای کپی کردن داده‌ها دارند – ابزار بازیابی اطلاعات Google کپی کردن پیام‌ها، برنامه‌ها و موارد دیگر را از یک تلفن اندرویدی دیگر ساده و آسان می‌کند. و با راه اندازی اخیر برنامه Switch to Android در iOS، Data Restore Tool همچنین می تواند همان داده ها را از آیفون کپی کند.

این هفته، یک به‌روزرسانی جدید ابزار بازیابی داده از طریق فروشگاه Play منتشر شد و آن را به نسخه 1.0.455404737 رساند. در داخل به‌روزرسانی، شش انیمیشن جدید پیدا کرده‌ایم که این برنامه زمانی که داده‌ها را روی تبلت اندرویدی جدید کپی می‌کنید نشان می‌دهد.

تفاوت اصلی این انیمیشن ها در مقایسه با انیمیشن های موجود این است که اندازه یکی از دستگاه های نشان داده شده به شکل تبلت تغییر کرده است تا گوشی. انیمیشن ها همچنین قرار است با هم جریان داشته باشند، و به همین دلیل، ما آنها را به هم چسبانده ایم تا آن را در عمل ببینیم.

در حالی که این انیمیشن‌ها نام‌های ساده و عمومی مانند «copying_animation_tablet» دارند، با بررسی دقیق‌تر مشخص می‌شود که هر کدام دارای نام رمز «Tangor» هستند. قبلاً گزارش داده بودیم که Tangor نام رمز داخلی تبلت پیکسل گوگل است که قرار است سال آینده منتشر شود.

از این جا متوجه می شویم که انیمیشن های جدید با هدف استفاده با تبلت پیکسل طراحی شده اند. با این حال، بررسی کد برنامه نشان می‌دهد که ابزار بازیابی داده‌ها همین انیمیشن‌ها را در هر دستگاهی با DPI صفحه حداقل 600 نشان می‌دهد، به این معنی که آنها مختص تبلت پیکسل نیستند.

با تشکر از JEB Decompiler، که برخی از حذف‌کننده‌های APK Insight از آن بهره می‌برند.

اطلاعات بیشتر در گوگل پیکسل:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: