بی سیم Android Auto با صفحه سیاه برای برخی خراب می شود

اگر در چند روز گذشته متوجه شده اید که Android Auto به درستی کار نمی کند و یک صفحه نمایش سیاه را به شکل بی سیم آن نشان می دهد، تنها نیستید. به نظر می رسد آخرین به روز رسانی برای برخی مشکلات ایجاد کرده است.

تعداد انگشت شماری از گزارش ها در چند روز گذشته با بیش از ده ها پاسخ از کاربرانی که شاهد توقف کار بی سیم Android Auto بودند، در تالارهای گفتمان پشتیبانی گوگل ظاهر شده اند. برای کابل ها و سایر موارد عجیب و غریب که به طور موقت شکل سیمی Android Auto را می شکند، بسیار رایج است، اما این کمی غیرعادی است.

علت اصلی در اینجا در حال حاضر نامشخص است، اما به نظر می رسد Android Auto 7.8 مقصر اصلی باشد.

کاربران گزارش می دهند که این مشکل ابتدا مدت کوتاهی پس از به روز رسانی برنامه Android Auto در دستگاه های خود در چند روز اول جولای رخ داد و پشتیبانی بی سیم از قبل کار می کرد.

گوگل تقریباً یک ماه اندروید اتو 7.8 را در آزمایش بتا داشت تا اینکه به‌روزرسانی را در روزهای پایانی ژوئن و هفته اول جولای منتشر کرد.

افرادی که تحت تأثیر این مشکل قرار گرفته اند، چند ثانیه پس از اتصال با استفاده از سیستم به شکل بی سیم، صفحه Android Auto خود را سیاه می کنند. به نظر می‌رسد این مشکل عمدتاً در مورد خودروهایی رخ می‌دهد که دارای سیستم بی‌سیم Android Auto هستند، با نمونه‌هایی از جمله خودروهای Chevy، Volkswagen و Honda. یکی از کاربران همچنین گزارش داد که این مشکل باعث می‌شود Android Auto به‌طور تصادفی قطع و وصل شود.

مشخص نیست که آیا این مشکل بر کسانی که از آداپتورهای بی‌سیم برای Android Auto استفاده می‌کنند، مانند AAWireless یا Motorola MA1 تأثیر می‌گذارد.

اما در هر صورت، به نظر می رسد در حال حاضر تنها دو راه حل وجود دارد.

اولین راه حل این است که سیم کشی کنید، اگر این گزینه در وسیله نقلیه شما وجود دارد. حداقل یک کاربر موفقیت خود را با آن روش گزارش کرده است.

گزینه دیگر این است که به نسخه قدیمی‌تر برنامه Android Auto برگردید که می‌توانید با بارگذاری نسخه قدیمی‌تر یا رفتن به Settings > Apps > Android Auto > Uninstall Updates انجام دهید. سپس برای جلوگیری از نصب مجدد همان نسخه، باید به‌روزرسانی‌های خودکار را از Play Store متوقف کنید.

احتمالاً، این مشکلی است که گوگل می‌تواند با یک به‌روزرسانی بیشتر برطرف کند، اما این شرکت هنوز این مشکل را به طور عمومی در این مرحله تصدیق نکرده است.

اطلاعات بیشتر در مورد Android Auto:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: