اتصال Wi-Fi Android Auto ممکن است در آخرین به روز رسانی بهینه سازی شده باشد

به نظر می‌رسد طی یک هفته گذشته، به‌روزرسانی‌های اخیر Android Auto نحوه عملکرد پشتیبانی بی‌سیم، به‌ویژه با شبکه‌های Wi-Fi، را برای برخی از کاربران بهینه‌سازی کرده است. در اینجا چیزی است که به نظر می رسد در حال وقوع است.

موضوعی در تالارهای گفتمان پشتیبانی Google توجه حداقل تعداد انگشت شماری از کاربران Android Auto را جلب می کند که متوجه شده اند نماد Wi-Fi در Android Auto اخیراً ناپدید شده است. قبلاً، Android Auto همان نمادهای اتصال را مانند تلفن شما نشان می داد، از جمله شبکه های تلفن همراه و Wi-Fi که به آنها متصل هستید.

کاربران در این تاپیک می گویند که نماد Wi-Fi از Android Auto ناپدید شده است، علیرغم اینکه تلفن آنها هنوز در برخی موارد به شبکه متصل است.

مورد استفاده اصلی برای دیدن شبکه Wi-Fi در حین استفاده از Android Auto زمانی است که تلفن شما به یک نقطه اتصال متصل است، خواه از گوشی هوشمند دیگری، یک دستگاه هات اسپات تلفن همراه یا حتی خود خودروی شما، همانطور که در مورد آن اتفاق افتاد، استفاده شود. برخی از کاربرانی که این تغییر را گزارش می کنند.

اما فراتر از این باگ فرضی که فقط نماد Wi-Fi را نشان نمی‌دهد، حداقل چند کاربر تغییرات عملکردی واقعی را گزارش می‌کنند.

یکی از گزارش‌هایی که در Reddit ارائه شده است، به ما نگاهی واضح به فردی می‌دهد که از یک هات اسپات تلفن همراه با Android Auto، و به طور خاص با یک آداپتور بی‌سیم Android Auto استفاده می‌کند. در این صورت، آداپتور و هات اسپات را می بینند که برای اتصال گوشی در حال مبارزه هستند. اگر نقطه اتصال متصل باشد، Android Auto کار نمی کند. اگر Android Auto متصل باشد، به‌جای نقطه اتصال از داده تلفن همراه استفاده می‌شود. کاربر دیگری در تالارهای گفتمان گوگل رفتار مشابهی را به دلیل تفاوت بین شبکه 5 گیگاهرتزی مورد استفاده برای Android Auto و شبکه 2.4 گیگاهرتزی مورد استفاده برای اکثر نقاط مهم گزارش می دهد. به نظر می رسد که این اتفاق برای هر دوی این کاربران پس از به روز رسانی های اخیر، به ویژه Android Auto 7.8 در مورد Reddit رخ داده است.

مطالب پیشنهادی  معاملات روز اپلیکیشن اندروید: Space Invaders، Evoland 2، Rush Rally Origins و موارد دیگر

مشخص نیست که آیا این تغییرات در Wi-Fi به خصوص با به‌روزرسانی‌های اخیر Android Auto گسترده شده است یا خیر، اما گوگل هنوز هیچ نظری در این مورد ارائه نکرده است. قابل ذکر است، همچنین ممکن است که این مربوط به مشکلات اتصال بی سیم باشد که برای برخی با به روز رسانی های اخیر نیز وجود دارد.

اطلاعات بیشتر در مورد Android Auto:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور