Android Auto اکنون فقط برای صفحه نمایش خودروها است

Android Auto رسما با نسخه‌ای که مستقیماً روی تلفن شما کار می‌کند خداحافظی می‌کند، زیرا به تجربه‌ای «فقط در دسترس برای صفحه‌نمایش خودرو» تبدیل می‌شود.

Android Auto “فقط برای صفحه نمایش خودرو در دسترس است”

هنگامی که برای اولین بار در سال 2015 معرفی شد، Android Auto هم در وسایل نقلیه سازگار و هم با نسخه ای که می توانست بر روی صفحه نمایش گوشی هوشمند شما استفاده شود در دسترس بود. سال‌ها بعد، گوگل تصمیم گرفت این تجربه را کنار بگذارد، اما مجبور شد «Android Auto برای صفحه‌نمایش تلفن» را به‌عنوان یک معیار توقف ارائه کند، در حالی که جایگزینی آن هنوز در حال انجام بود.

در اوایل این ماه، پیامی در Android Auto برای صفحه نمایش تلفن ظاهر شد که می گفت به زودی از بین می رود.

Android Auto برای صفحه نمایش تلفن به زودی از کار می افتد

گوگل قبلاً در سال 2021 Android Auto را برای صفحه‌نمایش تلفن در دستگاه‌های دارای اندروید 12 و بالاتر متوقف کرده بود، اما این تجربه را برای کسانی که از نسخه‌های قبلی این سیستم‌عامل استفاده می‌کردند، باقی گذاشت. گوگل تایید کرد که اپلیکیشن Phone Screens برای همه بسته می‌شود، اما از اشتراک‌گذاری زمانی که برنامه واقعاً کار نمی‌کند خودداری کرد.

حالا، آن روز فرا رسیده است.

از اوایل این هفته، Android Auto برای صفحه نمایش تلفن به طور کامل برای کاربران اندروید 11 و پیش از آن متوقف شده است. این برنامه هنوز نصب است، اما پس از راه‌اندازی، بلافاصله به صفحه تنظیمات Android Auto هدایت می‌شود، جایی که می‌گوید این پلتفرم اکنون فقط «برای صفحه‌نمایش خودرو» در دسترس است.

Android Auto اکنون فقط برای صفحه نمایش خودرو در دسترس است

این تغییر بلافاصله در TCL 30 V ما که روی اندروید 11 اجرا می‌شود نشان داده شد و چند روز پیش برای برخی از کاربران نشان داده شد.

حالت رانندگی دستیار Google جایگزین آن است

البته دلیل خاموش شدن در اینجا فرستادن کاربران به حالت رانندگی دستیار گوگل است.

Driving Mode در سال 2021 با تأخیر طولانی عرضه شد و رابط کاربری متفاوتی را در مقایسه با آنچه در ابتدا در سال 2019 اعلام شده بود به ارمغان آورد، اما در نهایت تا سپتامبر به یک سطح رسید. اخیراً نگاهی به این دو تجربه انداختیم و متوجه شدیم که از طریق اکثر ویژگی‌های اصلی، حالت رانندگی عمدتاً جایگزین مناسبی برای Android Auto برای صفحه‌نمایش تلفن است. اما، این یک تجربه کاملا متفاوت است، و تجربه ای که اینطور نیست احساس مانند یک جایگزین

نتیجه گرفتیم:

منطقی است که Google بخواهد برنامه موجود Android Auto برای صفحه‌نمایش تلفن را ببندد – اکنون یک نسل کامل منسوخ شده است، و در گوشه و کنار، یک اصلاح دیگر برای Android Auto وجود دارد. اما حالت Assistant Driving Mode جایگزینی نیست که بیشتر افراد به دنبال آن هستند.

شرم آور است که ببینید سادگی Android Auto روی نمایشگر گوشی شما برای همیشه از بین می رود. این یک راه عالی برای داشتن یک رابط کاربری ساده و راحت در هنگام رانندگی بود، در حالی که نیازی به یک وسیله نقلیه جدید یا تعویض یونیت سر نداشت.

در هر صورت، آنچه انجام شده است انجام شده است – Android Auto اکنون فقط برای صفحه نمایش خودروها است.

اطلاعات بیشتر در مورد Android Auto:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: