ویژگی‌های جدید برای Android Auto و اتومبیل‌ها با Google داخلی

بین رفت و آمد و انجام کارها، می توانید زمان زیادی را در ماشین خود بگذرانید. در واقع، رانندگان آمریکایی هر سال تقریباً 70 میلیارد ساعت را پشت فرمان می گذرانند. اما به لطف صفحه‌نمایش بزرگ‌تر و فناوری پیشرفته‌تر تعبیه‌شده در وسایل نقلیه، می‌توان زمان خوبی را با برنامه‌ها و ویژگی‌هایی که به‌طور خاص برای کمک به شما در استفاده حداکثری از رانندگی طراحی شده‌اند، صرف کرد.

امروز ما به‌روزرسانی‌های جدیدی را برای وسایل نقلیه سازگار با Android Auto و اتومبیل‌ها با Google داخلی به اشتراک می‌گذاریم تا به رانندگان کمک کنیم تا با خیال راحت و آسان مسیریابی کنند، در ارتباط بمانند و خود را سرگرم کنند – هم در جاده و هم در خارج از جاده.

با Android Auto به برنامه های مورد علاقه خود دسترسی داشته باشید و به جلسات بپیوندید

Android Auto تازه طراحی شده که تا پایان سال جاری در نزدیک به 200 میلیون خودرو در دسترس خواهد بود، بهترین گوشی شما را به ماشین شما می آورد. می‌توانید به هزاران برنامه رسانه، پیام‌رسانی، ناوبری، پارکینگ و شارژ مستقیماً از صفحه نمایش ماشین خود دسترسی داشته باشید.

شما همچنین می توانید در حال حرکت مولد بمانید. به زودی می توانید بدون اینکه چشم از جاده بردارید به جلسات مهم بپیوندید. ما در حال کار با شرکای خود هستیم تا Microsoft Teams، Webex توسط Cisco و Zoom را به ماشین بیاوریم تا بتوانید به راحتی به یک جلسه برنامه ریزی شده از طریق صدا از صفحه نمایش خود بپیوندید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور