Android Auto Coolwalk یک ویجت موسیقی دو صفحه ای خواهد داشت

Android Auto گوگل دارای طراحی مجدد ورودی است، و یک تغییر جدید در پشت صحنه آن رابط کاربری آینده، ویجت مفیدی را نشان می دهد که Coolwalk برای Spotify و احتمالاً سایر برنامه های موسیقی نیز ارائه می دهد.

همانطور که در Reddit مشاهده شد، به‌روزرسانی‌های اخیر Android Auto و Spotify به نظر می‌رسد که ویجت دو صفحه‌ای جدید را برای برنامه موسیقی باز کرده است که با طراحی جدید «Coolwalk» این پلتفرم کار می‌کند. این تغییر تنها در حالت اولیه مشاهده شد، زیرا «Coolwalk» هنوز منتشر نشده است. بلکه از طریق یک گوشی هوشمند اندرویدی روت شده به آن دسترسی پیدا کرد.

اینجا چه خبر است؟

مدتی است که می دانیم رابط کاربری جدید Android Auto دارای یک ویجت موسیقی به عنوان یکی از گزینه های نمایش محتوا در نمایشگرها در هر اندازه است. در شکل فعلی Android Auto، برنامه‌های موسیقی می‌توانند تمام صفحه را اشغال کنند یا با کنترل‌های پخش/مکث و ردیابی در نوار پایین به یک لوگو تبدیل شوند. حداقل، این مورد در اکثر نمایشگرها وجود دارد. در نمایشگرهای عریض‌تر، گزینه‌ای برای نمایش هر دو برنامه در کنار هم خواهید داشت که به آنچه در «Coolwalk» اتفاق می‌افتد نزدیک‌تر است.

با ویجت جدید، Android Auto نه تنها کنترل‌های موسیقی، اطلاعات آهنگ و آلبوم‌های هنری را ارائه می‌کند، بلکه صفحه دومی را نیز شامل یک رابط «برای شما» از Spotify است. این شامل چند لیست پخش و همچنین گزینه “Shuffle Play” است. این یک استفاده منظم از فضا است و مطمئناً می‌تواند باعث صرفه‌جویی در حرکت به سمت برنامه کامل شود.

در حال حاضر، به نظر می رسد این رابط کاربری فقط توسط Spotify استفاده می شود، اما منطقی به نظر می رسد که فرض کنیم سایرین مانند YouTube Music از نزدیک دنبال خواهند شد. به طور کلی، همه برنامه های موسیقی در Android Auto از ویژگی های یکسانی، کم و بیش پشتیبانی می کنند.

با این حال، تا زمانی که گوگل در نهایت “Coolwalk” را برای همه منتشر کند، به طور قطع نمی دانیم. طراحی مجدد Andorid Auto در ماه می 2022 اعلام شد، اما هنوز اطلاعیه ای در مورد عرضه رسمی آن مشاهده نشده است.

اطلاعات بیشتر در مورد Android Auto:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: