ظاهراً Android Auto مشکل صفحه نمایش خالی گلکسی S22 را برطرف کرده است

مشکلات Android Auto متأسفانه نسبتاً رایج هستند و در بخش بیشتری از یک سال این پلتفرم با مشکل گلکسی S22 مقابله کرده است. حالا گوگل می گوید که باید رفع شود.

از فوریه سال جاری، دارندگان گلکسی S22 از مشکلات اندروید اتو شکایت داشتند. رایج‌ترین مشکل این بود که صفحه نمایش تقریباً کاملاً خالی بود و هیچ برنامه‌ای را نشان نمی‌داد بلکه فقط کنترل‌های نوار پایین Android Auto را نشان می‌داد.

در طول چند ماه گذشته، این موضوع صدها نظر را در انجمن های گوگل جمع آوری کرده است.

در ماه می، گوگل اعلام کرد که برخی از این مشکلات را با انتشار Android Auto 7.7 برطرف کرده است و اکنون این شرکت ادعا می کند که این مشکل به طور کامل برطرف شده است. نظر یکی از اعضای تیم Android Auto در اوایل این هفته تأیید می‌کند که Google «اصلاحی» را در Android Auto 7.7 و جدیدتر اجرا کرده است، که به این معنی است که نسخه‌های جدیدتر این برنامه بیشتر این مشکل را برطرف می‌کنند.

برای برخی، ظاهراً این اصلاح جواب داده است، با نسخه‌های 7.7 و 7.8 Android Auto که سازگاری بین گلکسی S22 و ماشین‌ها و یونیت‌های مختلف را بازیابی می‌کنند. اما، به نظر نمی رسد که این یک تعمیر کامل بوده است. برخی از کاربران هنوز مشکلاتی را گزارش می‌کنند و برخی حتی ادعا می‌کنند که به‌روزرسانی‌های جدیدتر با وجود اینکه قبلاً کار می‌کرد، پشتیبانی از Android Auto را در دستگاهشان شکسته است.

واضح است که هنوز کارهای بیشتری برای انجام این مشکل وجود دارد، اما گوگل این موضوع را به طور کامل بسته نکرده است. هنوز این امید وجود دارد که مشکل اصلی به زودی حل شود. گوگل همچنین شروع به بررسی مشکلی کرده است که باعث می‌شود اندروید اتو بی‌سیم گاهی اوقات صفحه نمایش خالی داشته باشد.

اطلاعات بیشتر در مورد Android Auto:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: