Android Auto 7.9 اکنون به صورت بتا در دسترس است، زیرا به‌روزرسانی قبلی به طور گسترده منتشر شده است

گوگل به‌روزرسانی جدیدی را برای Android Auto با شماره نسخه 7.9 ارائه می‌کند، درست به‌موقع به‌روزرسانی قبلی که بالاخره به‌طور گسترده‌تر منتشر شود.

Android Auto 7.9: اکنون عرضه می شود، اما چه چیزی جدید است؟

در چند روز گذشته، گوگل شروع به ارائه Android Auto 7.9 به کاربرانی کرده است که برای نسخه بتا عمومی این برنامه ثبت نام کرده اند. کسانی که از طریق فروشگاه Play ثبت نام کرده‌اند، ممکن است نسخه 7.9 را به‌عنوان یک به‌روزرسانی در دسترس ببینند، اما برای آن‌ها در دسترس نیست هر کس.

متأسفانه، Google هرگز اطلاعات زیادی درباره چیزهای جدید در یک نسخه خاص Android Auto ارائه نمی دهد. با Android Auto 7.9، ما به سادگی نمی دانیم که چه چیزی جدید است، و همچنین هیچ نشانه آشکاری در پشت صحنه وجود ندارد.

اما ما می توان فرض کنید که این نسخه همچنان روی مشکلات شناخته شده اندروید اتو مانند مشکلات سری Galaxy S22 کار می کند. مطمئناً کار روی طراحی مجدد «Coolwalk» که به طور رسمی در I/O اعلام شد، هنوز در حال انجام است، حتی اگر این طراحی مجدد انجام شود. نه با 7.9 زندگی کنید.

در همین حال، Android Auto 7.8 برای کاربران بیشتری در دسترس است

همانطور که Google Android Auto 7.9 را برای آزمایش‌کنندگان بتا خود منتشر کرده است، کاربران بیشتری که در مسیر به‌روزرسانی پایدار هستند، به‌روزرسانی Android Auto 7.8 را در دسترس دستگاه‌های خود می‌بینند.

مانند آخرین به روز رسانی، کاملاً مشخص نیست که گوگل با به روز رسانی 7.8 چه چیزی را مورد خطاب قرار داده است، زیرا هیچ تغییر رسمی یا اثرات بلافاصله پس از نصب وجود ندارد.

زمانی که به‌روزرسانی در نسخه بتا در دسترس قرار گرفت، Google در حال انجام آزمایشی در رابطه با فرآیند راه‌اندازی بود. پس از نصب 7.8، برخی از آنها اعلان دریافت کردند که از آنها خواسته شده بود تا تنظیمات را در اتومبیل خود تکرار کنند. هنوز مشخص نیست که این آزمایش چه هدفی را دنبال کرد.

البته، نکته مهمی وجود دارد که باید در مورد به‌روزرسانی‌های برنامه Android Auto در نظر داشت. این به‌روزرسانی‌ها معمولاً با سرعت‌های بسیار متفاوت برای همه منتشر می‌شوند.

در حالی که به نظر می رسد نسخه 7.8 در این مرحله به طور نسبتاً گسترده ای عرضه می شود، بسیاری از کاربران همچنان Android Auto 7.7 را در آخرین نسخه موجود در فروشگاه Google Play برای آنها پیدا می کنند، همانطور که در یکی از دستگاه های خودمان نیز چنین است. اگرچه این مانع از عملکرد صحیح Android Auto نمی شود.

اطلاعات بیشتر در مورد Android Auto:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: