Android Auto 7.8 شروع به عرضه می کند

مدت زیادی پس از نسخه قبلی، گوگل شروع به عرضه اندروید اتو 7.8 برای برخی از کاربران کرده است، در حالی که آزمایش‌های جدیدی را با گروه بتا برای این برنامه انجام می‌دهد.

Android Auto 7.8 اکنون در دسترس است

این هفته شاهد عرضه Android Auto 7.8 برای کاربران بودیم، عمدتاً در مسیر بتا. این تنها چند هفته پس از راه اندازی گوگل رخ می دهد 7.6 و 7.7 به کاربران در اوایل و اواسط اردیبهشت ماه. با این حال، مانند آن دو به‌روزرسانی، هیچ تغییر عمده‌ای در پلتفرم وجود ندارد که بتوانیم ببینیم.

مطمئناً، این به‌روزرسانی «Coolwalk» نیست که تجربه ارتقا یافته Android Auto را که Google در اوایل این ماه در I/O 2022 نشان داد، ارائه می‌کند.

در حالی که هنوز هیچ تغییر عمده ای قابل مشاهده نیست، به احتمال زیاد رفع اشکالات زیادی در زیر هود وجود دارد. Android Auto 7.8 ممکن است به کار بر روی مشکلات سازگاری ادامه دهد، همانطور که دیدیم گوگل با به‌روزرسانی قبلی برای دارندگان گوشی‌های هوشمند گلکسی انجام داد. با ما همراه باشید، زیرا ما مراقب هر گونه اصلاحات قابل توجهی که گوگل ارائه می کند خواهیم بود.

برای دریافت Android Auto 7.8 در دستگاه خود، مراقب باشید به روز رسانی در فروشگاه Google Play. همانطور که گفته شد، ممکن است برای دریافت به روز رسانی، نیاز به حضور در برنامه بتا داشته باشید. در حال حاضر، گوگل همچنان از اندروید اتو 7.6 برای بسیاری از کاربران در مسیر پایدار استفاده می کند.

کاربران بتا در یک حلقه راه اندازی گرفتار شدند

یکی از مواردی که ممکن است در مورد این به روز رسانی متوجه شوید، انجام مجدد فرآیند راه اندازی اولیه است، همانطور که مردم در حال انجام هستند پلیس اندروید برجسته شده است. یک کاربر در Reddit و همچنین یکی از خوانندگان نشریه پیامی را دید که در آن نوشته شده بود:

تست راه‌اندازی Android Auto

دفعه بعد که متصل شدید، دوباره تنظیمات را انجام خواهید داد

این پیام به کاربران هشدار می دهد که ممکن است نیاز به اجرای فرآیند نصب داشته باشند، که معمولاً در اولین استفاده و بار دوم فرآیندی یکباره است. به نظر می رسد این پیام برای بسیاری از کاربران، از جمله برخی در نسخه جدید اندروید اتو 7.8، نمایش داده می شود. برخی می گویند که، وفادار به پیام، نیاز به تکرار تنظیمات در سواری بعدی خود داشتند.

به نظر نمی رسد که در این مرحله چیز کاملاً متفاوتی در راه اندازی وجود داشته باشد، اما این امکان وجود دارد که Google فقط در حال آزمایش برخی تغییرات بسیار جزئی و پشت صحنه باشد. ما حدس می زنیم که، شاید، این زمینه را برای برخی تغییرات تنظیمات مربوط به طراحی مجدد آینده فراهم می کند، اما در حال حاضر چیزی برای تایید آن وجود ندارد.

قابل توجه، بیش از حد، یک خواننده پلیس اندروید استناد می کند همچنین می گوید که برای این کار آنها باید به جای اتصال بی سیم از یک اتصال سیمی به ماشین خود استفاده کنند، اما هیچ کس دیگری که نتوانستیم پیدا کنیم نتایج مشابهی را گزارش نکرد. نتایج شما ممکن است متفاوت باشد. اندروید اتو بی سیمبه همان اندازه که عالی است، به این دلیل که گاهی اوقات کمی پوسته پوسته می شود بدنام است.

اطلاعات بیشتر در مورد Android Auto:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: