معاملات روز برنامه اندروید: Townscaper، Kingdom Two Crowns، Heroes of Loot 2، موارد دیگر

بهترین تخفیف‌های روز سه‌شنبه در برنامه‌های اندروید اکنون در زیر منتشر شده و منتظر شما هستند. در Samsung Galaxy Tab S8+ و همچنین تعداد زیادی از کارت‌های microSD و مدل‌های SSD قابل‌حمل این برند که در آمازون به فروش می‌رسند، از پیشنهادات به‌طور زنده استفاده کنید. اما در حال حاضر به سراغ بهترین پیشنهادات اپلیکیشن اندرویدی روز می‌رویم که شامل سرفصل‌های Townscaper، Kingdom Two Crowns، Heroes of Loot 2، Neoteria، hocus 2 و موارد دیگر می‌شود. برای اطلاع از بهترین تخفیف های امروزی اپلیکیشن اندروید به زیر سر بزنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

در کنار افت قیمت مداوم سامسونگ گلکسی تب اس 8 پلاس تا سقف 176 دلار تخفیف با پایین ترین قیمت های جدید، امروز آمازون فروش قابل توجه حافظه سامسونگ را با کاهش قیمت قابل توجه در کارت های microSD برای گوشی های اندرویدی شما و همچنین پایین ترین قیمت های جدید در مدل های SSD قابل حمل با تخفیف هایی آغاز کرد. 20 دلار. از آنجا، ما هدفون Jabra’s Elite 7 Pro ANC با دستیار Google داخلی را با کمترین قیمت تا کنون داریم، تخفیف قابل توجهی بر روی جدیدترین بلندگوهای BOOM Ultimate Ears، حتی بیشتر در مجموعه لوازم جانبی گوشی های هوشمند ما.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد Townscaper:

Townscaper یک پروژه هیجان تجربی است. بیشتر یک اسباب بازی است تا یک بازی. رنگ‌ها را از پالت انتخاب کنید، بلوک‌های رنگی خانه را روی شبکه‌ی نامنظم پایین بیاورید و الگوریتم زیربنایی Townscaper را تماشا کنید که بسته به پیکربندی آن‌ها، به طور خودکار آن بلوک‌ها را به خانه‌های کوچک، طاق‌ها، راه‌پله‌ها، پل‌ها و حیاط‌های سرسبز تبدیل می‌کند.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!