معاملات روز برنامه اندروید: Tormentum، Reminder Pro، موارد دیگر

بهترین تخفیف‌های دوشنبه بعدازظهر درباره بازی‌ها و برنامه‌های اندروید اکنون در زیر منتشر شده است. با پیوستن به کاهش قیمت امروز در گوشی هوشمند Motorola Edge+، ما همچنین شاهد پایین‌ترین قیمت جدید Galaxy Tab S6 سامسونگ هستیم که به تازگی به‌روزرسانی شده است، اما در حال حاضر همه چیز به برنامه‌ها مربوط می‌شود. مجموعه ما با عناوینی مانند Tormentum – Dark Sorrow، Heroes of Flatlandia، Argo’s Choice، Reminder Pro، QR/Barcode Scanner PRO، و غیره سرفصل دارد. برای اطلاع از بهترین تخفیف های امروزی اپلیکیشن اندروید به زیر سر بزنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

معاملات سخت افزاری اندروید امروز توسط گوشی هوشمند Motorola Edge+ با اسنپدراگون 8 نسل 1 در 666 دلار. این پیشنهاد همچنین به گلکسی تب اس 6 تازه به‌روزرسانی شده سامسونگ با Snapdragon SoC می‌پیوندد 250 دلار. سپس کاهش قیمت امروز را در کارت حافظه microSD 4K-ready 256 گیگابایتی A2 V30 Extreme SanDisk تا حداکثر بررسی کنید. 30 درصد تخفیف قاب‌های Casely Samsung Galaxy و همه چیزهایی که در لوازم جانبی گوشی‌های هوشمند ما خلاصه می‌شود.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد Tormentum – Dark Sorrow:

یک قهرمان بی نام خود را در مکانی مرموز بین خیال و کابوس می بیند. او نه نام خود را به خاطر می آورد و نه از کجا آمده است. او که در سرزمین های عجیب و غریب سرگردان است، برای کشف حقیقت در مورد دنیای اطرافش و همچنین درباره خودش تلاش می کند. آیا می توانید با تعداد زیادی پازل شیطانی از این دنیای تاریک فرار کنید؟


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!