معاملات روز برنامه اندروید: Templar Battleforce، Kingdom Rush، Ticket to Ride، موارد دیگر

بهترین معاملات روز پنجشنبه در برنامه های اندروید اکنون در دست اقدام است. فقط مطمئن شوید که پیشنهاداتی را که در Galaxy Z Flip 3 5G تاشو سامسونگ مشاهده کرده‌ایم در حالی که در پایین‌ترین حد خود قرار دارد و همچنین این معامله در تلویزیون Google LED 65 اینچی AirPlay 2 2022 سونی نیز مورد توجه قرار گرفته است. در مورد برنامه ها، معاملات برجسته شامل عناوینی مانند Iron Marines، Templar Battleforce RPG، Kingdom Rush Vengeance، Iron Marines، Mystic Vale، Ticket to Ride، One Deck Dungeon و موارد دیگر است. برای نگاهی کامل به بهترین معاملات امروز برنامه های اندروید با حسن نیت ارائه شده توسط Google Play، به زیر مراجعه کنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

علاوه بر کاهش مداوم قیمت Galaxy Z Fold 3 5G در 500 دلار تخفیفامروز صبح متوجه شدیم که گوشی تاشو گلکسی زد فلیپ 3 5G سامسونگ به پایین ترین حد خود رسیده است. 700 دلار. و اکنون با پیوستن به کاهش قیمت Lenovo Tab P11 Plus، قیمت پایین‌تری را در تلویزیون Google 65 اینچی LED 2022 سونی AirPlay 2 در 798 دلاریک معامله خوب در مورد SSD قابل حمل 1 ترابایتی آلومینیوم آنودایز X8 Crucial، و حتی بیشتر در لوازم جانبی گوشی های هوشمند ما.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد Templar Battleforce RPG:

Templar Battleforce ترکیبی اعتیادآور از جنگ استراتژیک و ساخت ارتش با گیم پلی دقیق بازی های RPG است. با خلبانی ماشین‌های نبرد لویاتان، تمپلارهای قدرتمند شما با انبوهی از بیگانه‌های ترسناک، جناح‌های انسانی سرکش و تهدید باستانی نارویدیان مواجه خواهند شد. بریده بریده و راه خود را در سراسر یک جهان علمی-تخیلی عمیق و مرگبار – به راه انداختن جنگ با پیشاهنگان حیله گر، سربازان صالح، هیدراهای شعله افکن، مهندسان متخصص، برجک های کشنده نگهبان، و دیوانه های سرکش. با استخدام مجموعه‌ای از متخصصان تمپلار، Battleforce سفارشی خود را ایجاد کنید – و استراتژی‌های متمایز را برای تیم‌های آتش خود به کار بگیرید. نیروهای خود را در سناریوهای تاکتیکی هدایت کنید که هم مبتدیان و هم کهنه سربازان را به چالش می کشند. بهترین استراتژی‌های خود را امتحان کنید و ببینید آیا می‌توانید پیروزی را از آرواره‌های شکست در این بازی جنگی نوبتی آینده‌نگر ربوده باشید.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!