معاملات روز برنامه اندروید: Swim Out، Everybody’s RPG، Survive Lost Lands، موارد دیگر

نسخه چهارشنبه بعدازظهر بهترین معاملات برنامه اندروید اکنون به صورت زنده و در زیر منتظر شماست. فقط مطمئن شوید که پوشش ما را در مورد نسل جدید کنترلر موبایل Razer Android Kishi V2 و همچنین این پایین ترین سطح جدید در جدیدترین گوشی های هوشمند Moto G 2022 موتورولا و نسل دوم Google Nest Hub بررسی کنید. مجموعه برنامه ما شامل معاملاتی در Swim Out، Everybody’s RPG، بسته‌های آیکون رایگان، Survive: The Lost Lands و موارد دیگر. برای نگاهی دقیق تر به همه بهترین معاملات امروزی اپلیکیشن اندروید، به زیر سر بزنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

معاملات سخت‌افزاری امروزی اندروید اکنون توسط جدیدترین گوشی‌های هوشمند Moto G 2022 موتورولا در پایین‌ترین قیمت‌های تاریخ آمازون قرار دارند. 50 دلار در پس انداز ما همچنین برخی از معاملات خانه هوشمند گوگل از جمله Google Nest Hub نسل دوم را با بهترین قیمت در چند ماه اخیر داریم. این پیشنهادها با تخفیف‌هایی در مورد جدیدترین SSD قابل حمل لاستیکی T7 Shield سامسونگ، کاهش قیمت در کنترلر کیشی اندروید Razer، و همه چیزهایی که در مجموعه لوازم جانبی گوشی‌های هوشمند ما وجود دارد، همراه شده است.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد Swim Out:

در فضای آرامش‌بخش و با طراوت Swim Out، یک بازی پازل استراتژیک و نوبتی، شیرجه بزنید، که شما را به یک روز آفتابی در کنار استخر، رودخانه یا دریا منتقل می‌کند. هر یک از حرکت‌های خود را عاقلانه برنامه‌ریزی کنید و اگر می‌خواهید با آرامش از منظره دریا بر روی یک صندلی دنج لذت ببرید، هرگز از مسیر هیچ شناگر دیگری عبور نکنید.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور