معاملات روز برنامه اندروید: Superbrothers Sword Sworcery، بیشتر

نسخه جمعه شما از بهترین پیشنهادات بازی و برنامه اندروید از Google Play اکنون آماده عرضه است. فقط مطمئن شوید که با پوشش ما در مورد Galaxy Tab S8+ سامسونگ در این آدرس حرکت کنید 144 دلار تخفیف، اولین معامله برای Galaxy Buds 2 Pro کاملاً جدید آن، و تخفیف‌های پیش‌سفارش گوشی هوشمند کاملاً جدید Edge 2022 5G موتورولا در حالی که در آن هستید. مجموعه برنامه‌های ما با عناوینی مانند Superbrothers Sword & Sworcery، بازی‌های نقش‌آفرینی Doom & Destiny، Data Defense، Mars Power Industries، Speedometer GPS Pro، و غیره سرفصل‌هایی دارند. برای مشاهده دقیق‌تر بهترین تخفیف‌های اپلیکیشن اندروید آخر هفته، به زیر سر بزنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

بهترین معاملات سخت افزاری اندروید امروز توسط گلکسی تب اس 8 پلاس سامسونگ در سرلوحه قرار گرفته است 144 دلار تخفیف نرخ ادامه امروز یکی از پایین‌ترین قیمت‌هایی را که تاکنون دیده‌ایم ارائه می‌کند. این پیشنهاد به اولین تخفیف برای Galaxy Buds 2 Pro کاملاً جدید سامسونگ و این تخفیف پیش‌سفارش در تلفن هوشمند کاملاً جدید Edge 2022 5G موتورولا می‌پیوندد. فقط مطمئن شوید که برای اطلاعات بیشتر، مجموعه لوازم جانبی گوشی هوشمند ما را بررسی کنید.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد Superbrothers: Sword & Sworcery EP:

Superbrothers: Sword & Sworcery EP یک اکشن ماجراجویی اکتشافی با تاکید بر سبک سمعی و بصری است. یک قلمرو کوچک افسانه‌ای را طی کنید، از شمشیر برای انجام نبرد استفاده کنید و برای حل معماهای موسیقی عرفانی، قسم بخورید. از طریق توییتر با دوستان خود همکاری کنید، دنیای بازی ویدیویی را تجربه کنید که تحت تأثیر مراحل ماه قرار گرفته است و به یک راهب جنگجوی سرگردان کمک کنید تا مأموریت اسفناک خود را انجام دهد.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!