Streets of Rage 4، بیشتر

نسخه پنج‌شنبه‌ای شما از بهترین تخفیف‌های برنامه Android اکنون زنده و آماده انتشار در زیر است. فقط مطمئن شوید که از افت قیمتی که در پرچمدار گلکسی اس 22 اولترا سامسونگ دنبال می‌کنیم و همچنین تخفیف‌های مداوم روی گلکسی زد فولد 4 کاملاً جدید آن را بررسی کنید. Galaxy Trader، Gold Rush! Anniversary، مرورگر ناشناس Pro، A Good Snowman و موارد دیگر. برای مشاهده دقیق تر بازی ها و برنامه های اندروید امروز به زیر مراجعه کنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

در کنار معاملات در حال انجام بر روی گلکسی زد فولد 4 کاملاً جدید سامسونگ، اکنون شاهد کاهش قیمت قابل توجه در پرچمدار جدید سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا هستیم. 184 دلار تخفیف نرخ رفتن فقط مطمئن شوید که اولین معاملات مربوط به کارت‌های microSD Extreme جدید SanDisk و همچنین همه چیزهایی که در مجموعه لوازم جانبی گوشی‌های هوشمند ما وجود دارد را بررسی کنید.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد Streets of Rage 4:

Streets of Rage 25 سال پس از آخرین اپیزود برای دنباله ای باز می گردد: به نظر می رسد یک سندیکای جنایی جدید کنترل خیابان ها را در دست گرفته و پلیس را فاسد کرده است. تنها چیزی که باید با آنها بجنگی، دوستانت است… و مشت هایت! Streets of Rage 4 که مورد تحسین منتقدان قرار گرفت، برنده جوایز متعددی شد و نامزد بهترین بازی اکشن در جوایز بازی 2020 شد.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!