معاملات روز برنامه اندروید: Samorost 3، The Last Dream، Chess Coach Pro، و موارد دیگر

ما همه بهترین برنامه‌های اندروید جمعه را جمع‌آوری کرده‌ایم تا در آخر هفته با آن‌ها برویم. Samsung Galaxy Z Fold 3 5G و Samsung Galaxy S21 FE 5G را در حین فروش بررسی کنید، قبل از اینکه به پیشنهادات نرم افزاری امروز بعدازظهر نیز بپردازید. مجموعه ما با عناوینی مانند Samorost 3، The Last Dream (کامل)، Shattered Plane، Chess Coach Pro، و موارد دیگر برجسته شده است. برای مشاهده کامل تمامی معاملات امروزی اپلیکیشن اندروید که توسط Google Play ارائه شده است، به زیر مراجعه کنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

امروز صبح شاهد یک رکورد پایین‌ترین رکورد جدید در Samsung Galaxy Z Fold 3 5G با قاب بسته‌بندی S Pen Folio Case و بالاتر بودیم. 500 دلار در پس انداز این پیشنهاد به معاملات در حال انجام Samsung Galaxy S21 FE 5G و Galaxy Tab S8+ مجهز به اسنپدراگون 8 نسل 1 و همچنین کاهش قیمت امروز Samsung Galaxy Buds Pro می‌پیوندد. در مورد افزونه‌ها، حتماً از تخفیف‌های امروزی اسپیکر هوشمند قابل حمل Bose، SSD قابل حمل سیگیت با ظرفیت 1 ترابایت فلزی و پارچه‌ای و همه چیزهایی که در مجموعه لوازم جانبی گوشی‌های هوشمند ما وجود دارد، استفاده کنید.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد Samorost 3:

Samorost 3 یک آدمک فضایی کنجکاو را دنبال می کند که از قدرت یک فلوت جادویی برای سفر در سراسر کیهان در جستجوی منشاء اسرارآمیز آن استفاده می کند. از نه دنیای منحصر به فرد و بیگانه مملو از چالش ها، موجودات و شگفتی های رنگارنگ برای کشف دیدن کنید که با آثار هنری، صدا و موسیقی زیبا زنده شده اند.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!